News

Ewu Farnou na náměstí zradila technika, pak se 90 minut podepisovala

10. července 2011 v 13:37 | Stefi D.
Pouhých třicet minut zpívala Ewa Farna v pátek 8. července večer téměř plnému Masarykovu náměstí v Uherském Hradišti. Připojení do elektrické sítě totiž nezvládalo zátěž zvukové aparatury, která dvakrát zkolabovala.

Už druhý výpadek byl proto pro zbytek koncertu osudný.
"Pracujeme na tom, aby se u dalších našich akcí nic podobného neopakovalo," informoval Marek Pochylý, jeden z organizátorů festivalu Slovácké léto, v rámci něhož se vystoupení Farne a její kapely v metropoli Slovácka uskutečnilo.
Fanoušci této nadějné zpěvačky z Třince však zkrátka nepřišli. Farna se jim totiž věnovala téměř půldruhé hodiny při autogramiádě.
"Byli jsme jedni z posledních, komu se podepsala. Naše děti jásaly nadšením, stejně tak, jako i všechny ostatní, které na svůj idol vydržely tak dlouho čekat," poznamenala jedna z účastnic koncertu Ladislava Světinská z Hradčovic.

Ewa Farna: S Ondrášem zpívala v kroji po babičce

10. července 2011 v 13:31 | Stefi D.
Hlavní hudební hvězdou Slováckého léta bude mladá zpěvačka Ewa Farna. Narodila se 12. srpna 1993 v Třinci. Žije ve
Vendryni, navštěvuje 2. ročník gymnázia s vyučováním v polštině v Českém Těšíně.
Hudbě se věnuje od dětství, pět a půl roku navštěvovala ZUŠ v Třinci (hra na klavír). Dva roky se věnovala pohybové výchově (soubor Rytmika při HV PZKO Český Těšín). Ráda sportuje, byla členkou oddílu sjezdového lyžování Ski Beskyd Velká Rača.


Máte natočený nový klip k písni Bez łez z alba Ewakuacja. Jak se vám na něm pracovalo? Odlišuje se něčím od těch předcházejících?
Každé točení je docela náročné, i když to tak na pohled možná nevypadá. Zrovna u toho klipu mě hrozně dlouho - pár hodin - líčili, aby to paradoxně v důsledku vypadalo normálně a přirozeně. Taky by se mi hodily větší herecké schopnosti… Práce s polským týmem byla ale velmi příjemná, jsou to profesionálové a důraz se kladl na každý detail.

Jak dnes vzpomínáte na své první vystoupení na veřejnosti? A které to vlastně bylo?
Jestli máte na mysli úplně první, tak to bylo ve školce. Byla jsem z vystoupení tak natěšená, že jsem nestačila zajít na záchod a během vystoupení jsem se po…V živé paměti mám také společné vystoupení s polskou hvězdou Marylou Rodowicz. Vyhrála jsem soutěž o její písničku a mohla si pak večer zazpívat s ní, bylo mi dvanáct a přede mnou dav několika tisíc lidí. Před nedávnem jsem s ní opět stála na jednou pódiu, a to na festivale v polské Opoli, kde jsme soutěžily o desku roku - dojalo mě to.

Jako nejmladší česká zpěvačka jste vyrazila na turné. Jak jste cesty, noci na hotelích a vše kolem prožívala?
Všude se mnou byl někdo z rodičů. Vytvářeli mi na cestách takový malý domov, kdekoliv jsme byli. Starali se, radili, pečovali a chránili mě. Jsem moc ráda, že to se mnou absolvovali, teď už ale jezdím sama.

Máte na kontě řadu alb. Je mezi nimi nějaké srdcové, to které stojí na vašem žebříčku nejvýše?
V těch deskách je zaznamenán můj vývoj, moje cesta, spousta zážitků, lidí... Když si třeba pustím "Měls mě vůbec rád", říkám si, že je to strašně dávno! To jsou ty zkušenosti, které za mnou dneska stojí, a já jsem ráda, že to má pořád pokračování. Tajně doufám, že nejlepší budou desky, které přijdou v budoucnu.

Také jste vyhrála řadu cen. Které si vážíte nejvíce?
Každá cena je pro mě jedinečná a všechny mám nad postelí a děkuji za ně každý večer. Kdybych však měla vybrat nějakou pro mě nejvíce emotivní, tak je to Anděl 2009. Uznání lidí z branže mě opravdu dojalo k nefalšovaným slzám.

Máte taky nějakou poličku slávy?
Ano, nedávno jsem přidělala police , a jednu navíc, kdyby náhodou...

Byla jste už někdy v Uherském Hradišti? Naše město je pulzujícím centrem folkloru. Zazpíváte si někdy i folklorní písničku?
Ano, byla. A dokonce v Uherském Brodě startovalo moje Ewa Tour 2008. Bylo vyprodáno a publikum bylo super! Na folkloru jsem vyrostla a kroj, to je moje nejsvátečnější róba. Tatínek má folklorní kapelu, takže se u nás doma odmala hrálo a zpívalo. Letos jsem byla hostem na svátečním tour s Čechomorem - bylo to bezvadné. Zpívala jsem letos i na celostátním folklorním plese v Praze s Ondrášem, kde moje přítomnost v kroji po babičce hodně účastníků velmi překvapila...

Vy prý také ráda sportujete. Které sporty jsou vaše nejoblíbenější. A jak jste na tom s beach volejbalem?
Mám- li říct pravdu, tak na sport teď nemám čas. Kdysi jsem závodně lyžovala, hrála trochu tenis. Teď jsem ráda, když si občas zaběhám nebo zaplavu. Sport mám ale ráda a myslím si, že člověka naučí mnoha potřebným věcem. Třeba si člověk uvědomí, že bez tréninku a dřiny to nepůjde, že občas prohrát je normální. Beach volejbal? Už jsem ho zkusila, od písku se nejde tak dobře odrazit, občas to klouže a písek je pak všude. Hlavně když je veselo...

Ewa Farna kopiuje Avril Lavigne!

9. července 2011 v 18:09 | Stefi D.


Ewa Farna została właśnie "ambasadorką" nowego zapachu marki Oriflame, Rock Angel. W sieci pojawiły się już pierwsze promujące go materiały prasowe. Czeszka pozuje w długiej, zwiewnej, różowej sukni z czarnym pasem na talii (która została chyba nieco zwężona w programie graficznym).
Reklamy Ewy bardzo mocno przypominają nam tę, w której w lipcu 2009 roku pojawiła się Avril Lavigne. Właśnie wtedy do sklepów na całym świecie trafił pierwszy zapach piosenkarki, Black Star.

Myślicie, że to uderzające podobieństwo jest przypadkowe?

imagebam.comimagebam.com

Ewa Farna i Tomas Klus. Nowy chłopak to ideał?

9. července 2011 v 18:04 | Stefi D.
Jak dotąd Ewa prawi Tomasowi same komplementy. Mamy nadzieję, że za jakiś rok potwierdzi dzisiejsze słowa i obejdzie się "bez łez" ;)Pewnie już wiecie, że nowy chłopak, którego Ewa Farna przez jakiś czas trzymała w tajemnicy, jest od niej aż o 7 lat starszy? Ale to chyba nie problem. W każdym razie nie dla niej ;)

Ewka jak dotąd prawi Tomasowi wyłącznie same komplementy. Jak zdradziła w programie Kuby Wojewódzkiego, Tomas wciąż powtarza jej, że jest bardzo piękna. Ewa Farna dodaje też, że jej nowy facet jest bardzo inteligentny. Zresztą posłuchajcie sami fragmentu rozmowy Ewy z portalem 24opole.pl

Ewa Farna - kogo lubi mieć w łóżku?

9. července 2011 v 18:03 | Stefi D.


Ewa Farna udzieliła wywiadu gazecie Show. Dziennikarzowi pisemka wyznała między innymi kogo kocha i z kim lubi chodzić do łóżka :] Zdziwicie się!Ewa Farna udzieliła wywiadu gazecie Show. Dziennikarzowi pisemka wyznała między innymi kogo kocha i z kim lubi chodzić do łóżka :] Okazuje się, że gwiazda ma słabość do... pluszowego misia! To jego codziennie zaprasza do łóżka!

-"To żaden wstyd. Mam go od wielu lat i bardzo go kocham! W końcu jestem jeszcze dzieckiem, prawda?" - zapytała Ewa dziennikarza Show.

Rozumiemy, że kiedy nowy facet Ewy pojawia się w jej domu, misiu korzysta z opcji "Ewakuacja" ? :)

Ewa Farna ma własne perfumy ROCK ANGEL

9. července 2011 v 18:00 | Stefi D.
Każda wielka gwiazda ma własne perfumy. Do takich dołączyła właśnie Ewa Farna (18 l.). Piosenkarka została twarzą zapachu o nazwie "Rock Angel".
Jak informuje Plotek.pl, Ewa Farna doczekała się własnych perfum. Piosenkarka została twarzą zapachu "Rock Angel". To efekt współpracy Farny i koncernu Oriflame.
Czego możemy się spodziewać po "Rock Angel"? Sama gwiazda mówi o swoich perfumach tak:
"Zapach, który odzwierciedla podwójną naturę kobiet - delikatną i subtelną z jednej strony, a z drugiej odważną i pełną temperamentu. Słodka, niewinna gruszka i romantyczna gardenia ujawniają się tuż przed zuchwałymi nutami drzewa cedrowego, które pokazują swoje drugie - figlarne oblicze."
Według informacji serwisu Plotek.pl, perfumy będzie można kupić za 79,90 zł.
W Czechach zapach jest promowany przez dwa plakaty, na których Ewa jest jednocześnie aniołem i diabłem.

Ewa Farna sypia z...

9. července 2011 v 17:58 | Stefi D.

Ewa Farna (18 l.) - która, tak na marginesie, jeszcze niedawno zapewniała o swym dziewictwie - wyznała, że w łóżku wcale nie jest samotna. Sypia z...
Ewa w rozmowie z dwutygodnikiem "Show" postanowiła uchylić rąbka tajemnicy o jej intymnych doświadczeniach związanych z łóżkiem. Na pytanie z kim sypia, wyznała że z... misiem! - To żaden wstyd. Mam do od wielu lat i bardzo go kocham! W końcu jestem jeszcze dzieckiem, prawda? - wyznała magazynowi.Piosenkarka wyznała także, że nie jest do wzięcia. - Tak naprawdę miałam tylko jednego chłopaka - powiedziała w rozmowie z dwutygodnikiem Ewa. - Byłam z nim kilka lat, rozstaliśmy się w przyjaźni. Teraz znowu mam kogoś i jestem z nim bardzo szczęśliwa - dodaje.

Ewa Farna zničila půjčené šaty za 10 tisíc, odmítá je zaplatit

9. července 2011 v 17:00 | Stefi D.


Populární zpěvačka Ewa Farna (17) bourá žebříčky hitparád, boduje v sousedním Polsku, vyprodává koncerty a vydělává milióny, ale korunu jen tak nepustí.
Zpěvačka si nechala od známého módního návrháře a stylisty Lucase Macha zapůjčit od známé značky šaty na společenskou příležitost. Bohužel na ně nedávala pozor a šaty zničila. Po stylistovi tak v obchodě požadovali šaty uhradit.
Když Mach Farne situaci vysvětlil, slíbila, že šaty uhradí. I přes řadu urgencí ale nereaguje a návrhář tak musel zaplatit šaty ze svého. Peníze dluží zpěvačka už půl roku. "Nerad bych to rozebíral. Je to pro mě hodně nepříjemná zkušenost. Je ale pravda, že Ewa doposud šaty i přes řadu telefonátů a esemesek nezaplatila," řekl Super.cz známý návrhář a stylista.
Že si celebrity půjčují šaty na akce je běžná věc. Simona Krainová (38), Aneta Vignerová (23), Pavlína Němcová (36) i Taťána Kuchařová (23) - tyhle známé krásky si pravidelně zapůjčují luxusní šaty světových značek na společenské akce.
Není divu. Dobře ví, že výrazné šaty si mohou vzít jen jednou. Proč mít tedy v šatníků šaty za statisíce, když mají možnost si je bezplatně půjčovat? Pokud by s nimi ale něco udělaly, musely by je zaplatit. Všechny krásky s tím počítají a žádný problém doposud neměly.
Vyjádření Ewy Farne se nám nepodařilo získat. Dnes uzavírá ročník na gymnáziu, kde má individuální plán. A tak není divu, že má plnou hlavy školy.

Ewa Farna chcela šteklivé zábery

4. ledna 2011 v 17:51 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz

Sedemnásťročný český spevácky objav Ewa Farna túžil po svojom kalendári plnom pikantných záberov.
Akoby podľa vzoru Miley Cyrus či jej podobných tínedžeriek chcela dokázať, že aj ona je sexi a nie je už len malým nevinným dievčatkom. Šteklivých záberov sa ale nedočkala.
"Nakoniec mi poradili, že bude lepšie, keď zo seba nebudem robiť staršiu a predvediem sa inak. Na sexi pózy budem vraj mať ešte veľa času," vysvetlila bronzová česká slávica. Nakoniec vznikli slušne uletené rockové fotografie. Najskôr však bola Ewa rozhodnutá ísť úplne iným smerom.
"Vidím okolo seba mnoho sexi kalendárov a priala som si aj ja mať taký istý," prezradila svoje prvotné plány portálu blesk.cz jedna z horúcich adeptiek na porotcovské kreslo v SuperStar. Jej účasť v ostro sledovanej speváckej šou zmarila iná dračica - Helena Zeťová.
Tak či onak, populárna tínedžerka nafotila spoločne so zvyšnými členmi kapely už svoj tretí kalendár. "Mám z neho fakt veľkú radosť. Skvelo ma vystihuje a presne tak som si ho predstavovala," dodala Farna, ktorú tentokrát zvečnil fotograf Petr Weigl.  

Farna chtěla sexy kalendář! Na to má prý čas, tak je za rockerku

2. ledna 2011 v 12:16 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz

Ani sexy žena, ani roztomilá holčička! V novém kalendáři se zpěvačka Ewa Farna (17) stylizovala do moderní dospívající dračice.
"Vidím pořád spoustu sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," řekla Blesku Ewa. "Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," sdělila Farna, která nový kalendář nafotila i s celou svou kapelou.
Třetí Ewin kalendář v pořadí se liší především tím, že většina snímků je pořízena v exteriérech. "Mám z něj fakt velkou radost. Skvěle mě vystihuje a přesně takhle jsem si ho představovala," dodala Farna, kterou pro rok 2011 zvěčnil fotograf Petr Weigl.

Farna: Oběť módního diktátu, nebo trendy popová hvězdička?

1. ledna 2011 v 15:08 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz

Zpěvačka Ewa Farna si na předávání cen pečlivě vybírá outfity. Většinou si libuje v lehké snesitelné extravaganci, která na ulicích není úplně běžně k vidění. Jsou tací, kteří její modely kopírují, jiní je zase odsuzují. Kam patříte vy? Komentovala módní redaktorka Markéta H.
Podobný model by si asi leckdo netroufl obléct, zpěvačka nás ale v podobných úletech baví. Tentokrát zkombinovala korzetové koktejlky s tylovou sukní a skvrnitými rourami. Nechybí několik vrstev náhrdelníků a model zakončuje čelenka.

Ewa v TV ...

26. prosince 2010 v 18:28 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
30. prosince 2010 20:00
Óčko
Ewa Farna - Zazpívej na Ewa tour 2008
Koncert česko-polské populární zpěvačky

31. prosince 2010 20:00
Nova
Mejdan roku z obýváku
Anno 2009, Anděl 2009 a Michal David 50:
Ewa Farna, Jan Bendig, Dominika Stará,…

1. ledna 2011 00:05
Nova
Hudební hity po půlnoci
Sestřih největších hitů z pořadu Anděl 2009.
Účinkují: Ewa Farna, Nightwork,…

3. ledna 2011 23:15
ČT 1
ČT Live - Lucie Bílá
Lucie Bílé na jejím turné byli orchestr
Petra Maláska, zpěvačka Ewa Farna

9. ledna 2011 02:50
ČT 1
ČT Live - Lucie Bílá
Lucie Bílé na jejím turné byli orchestr
Petra Maláska, zpěvačka Ewa Farna

Štastné a Veselé ... přeje Ewa

26. prosince 2010 v 18:21 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Milí farnoušci,
dovolte abych Vám popřála krásné prožití Vánočních Svátků v klidu a pohodě se svými nejbližšími.
Hodně zdraví, štěstí, duševní očisty , lásky a samozřejmě at' na Vás nezapomene Ježíšek:).
Užijte si náramně Silvestra a at'se Vám do Nového roku splní vše, co si jen přejete:).

Na konec roku bych vám chtěla mockrát poděkovat za celoroční podporu, účast na koncertech a za to, že mi věříte...Moc si toho vážím!
Bylo toho vážně hodně- po třetí bronzová na Slavíku, Čechomor tour, hoodně koncertů, Zpěvačka roku na ANDĚLĚCH, projekt CAMPROCK2 s klipem, benefiční live koncert na ČT1 pro Linku Bezpečí jehož jsme pro tento rok patronkou atd atd atd...:)
Do Nového Roku mám pro Vás kalendář, tak jestli se vám líbí budu jenom rada!
Doufám, že se se mnou i příští rok nebudeme nudit a budu jen ráda když spolu půjdem dál a dál!:)
Jestě jednou Krásné Vánoce a ted už šup za stůl a jde se jíst vánočního kapraa!
Vaše Ewa

Ewa Farna: Nejsem jako Lady Gaga!

26. prosince 2010 v 18:13 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Do svého posledního videoklipu Maska zvolila image známé provokatérky Lady Gaga. A přestože přiznává, že se jí její show líbí, raději se obléká do mnohem střídmějších kousků.
Letos podruhé se dočkala zpěvačka Ewa Farna (17) bronzového slavíka a navázala tak na předešlé úspěchy, které ji katapultovaly mezi nejoblíbenější zpěvačky v Čes­ku. Lucie Bílá ji dokonce označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Jak vidí svoji budoucnost, kde ráda nakupuje a jestli se přestěhuje do Prahy, prozradila exkluzivně nám.

Evo, opět si letos dostala bronzového slavíka. Jsi s třetím místem spokojená?
Spokojenost je veliká. Vůbec jsem nedoufala, že by to znovu vyšlo. Je to anketa popularity a zrovna tento rok mi přišlo, že bylo vidět víc zpěvaček než já. Jak říkám, překvapilo mě to a jsem ráda, že jsem si to třetí místo udržela. Dokonce tuším, že mi lidé poslali i víc hlasů než
minule, což je také úspěch. Dneska jsem se ale soustředila víc na vystoupení a s tím jsem byla víceméně také spokojená. Snad se tedy bavili i diváci.

Lucie Bílá tě na tiskové konferenci označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Co na to říkáš?
Samozřejmě děkuji. Je to hezké, ale beru to s rezervou. Všichni víme, že Lucka Bílá je naprosto jedinečná. A já bych chtěla být spíš za sebe, za Ewu Farnou. Ale jestli se mi to někdy podaří, nebo ne, to uvidíme.

Ty jsi nejmladší zpěvačka, která kdy dostala slavíka a stále se drží na předních příčkách. Myslíš, že máš na to, abys jednou stejně jako Lucie Bílá obhájila zlatého slavíka?
Uvidíme. Pro mě je mnohem důležitější, aby si lidé kupovali moje desky a chodili na mé koncerty. Je to sice spíš materiální projev, ale stačí mi ta bronzová podpora. I to je hezké.

Pořád teď na něčem pracuješ - deska, turné, choreografie. Najdeš si čas odpočívat, nebo jsi workoholik?
Workoholik nejsem, ale každopádně toho mám hodně. Teď mě čeká vánoční turné s Čechomorem. Připravovala jsem vystoupení na Slavíka
a na Óčko Music Awards. Práce je opravdu hodně. Ještě mě čeká cesta do Polska a pak už snad konečně odpočinek. Strašně se těším na Vánoce, kdy si sednu s chipsama a cukrovím doma k televizi a budu koukat na Mrazíka. Fakt se na to těším. Relax patří k práci. Nejde přece pořád něco dělat.

Uvažovala jsi o tom, že by ses kvůli práci přestěhovala do Prahy?

Zatím to neplánuji. Přemýšle­la jsem o tom, protože tady trávím hodně času, ale na druhou stranu je fajn, když člověk přijde na hotel, má tam uklizeno, ráno může jít na snídani a nemusí řešit, že nemá nakoupeno nebo že není ustláno. Nemusím se prostě o nic starat. Proto jsem se rozhodla, že zatím do bytu nepůjdu, takhle mi to vyhovuje. A když náhodou se mnou nejsou rodiče v Praze, což se stává jen málokdy, tak spím u producenta Leška Wronky. Má velký dům, takže není problém tam přespat. Byt je teď pro mě zbytečný.

Letos jsi měla pár koncertů i v Polsku. Chystáš se rozšířit působnost i do dalších zemí?
Teď mi vyšlo v Polsku nové CD a za první dva týdny se ho prodalo asi patnáct tisíc nosi­čů, což je zlatá deska. Takže tam slavím úspěch. Je to perfektní. A musím prozradit, že dokonce máme nějaké nabíd­ky i ze zahraničí. Pořád se ale nejvíc soustředíme na Polsko a Českou republiku.

Nechceš k tomu něco bližšího prozradit?

Měla by se točit anglická deska a zbytek zatím nechci prozrazovat. Můžu jen říct, že se jedná o dva velké evropské státy.
Perfect-Ewa.blog.cz

Loni jsi byla také nominována na MTV Video Music Awards. Hodláš i letos na tyto ceny zaútočit s nějakou písničkou?
Myslím, že ta hudba, kterou teď dělám, není přímo populární. Populární je třeba disko nebo různé elektronické věci, ale do toho se mi zrovna moc nechce. Chci si udržet ten rockový základ, na tom se snažíme pracovat, ale to teď v zahra­ničí moc nefrčí. Chtěla bych i nadále dělat to, co mě baví, a jsem ráda, že s tím pořád ještě sbírám úspěchy. Doufám, že přijde zase ta éra rocku těch devadesátých let. Lady Gaga je teď trend. Když ona natočí rockovou desku, tak zase budeme hrát rock. (smích)

Lady Gaga tu měla nedávno koncert. Byla jsi na něm?
Nebyla. Není to úplně můj vzor. Ale nešla jsem tam z toho důvodu, že nebyly lístky. I kdyby ale byly, tak bych nešla, protože stály šíleně moc. Mám Lady Gaga ráda jako zpěvačku, má super písničky a show, ale na mě už je to moc erotické a hlav­ně u ní převažuje módní strán­ka. Slyšela jsem, že hrála dvě písničky na klavír akusticky a bylo to perfektní. V tomhle ji mám ráda, je extravagantní, dokázala něco, co už tady dlouho nebylo, ale asi ji nepodporuji tak, že bych za lístek zaplatila pět tisíc.

I tebe má spousta náctiletých jako módní vzor. Máš svého osobního stylistu, nebo se oblékáš sama?
Stylistu nemám. Oblečení si chodím nakupovat sama a hodně často ho konzultuji s mamkou. Hlavně tedy doplňky. Mě baví se oblékat a nakupovat, prostě holka, no. (smích) Šaty si často vybírám v Polsku. Ale když toho mám hodně a nestíhám školu a všechno ostatní, tak potom už mám strašné stre­sy, že nemám co obléct. Dneska jsem vystřídala tři modely, tak jsem to měla docela pestré.

Jak tě poslouchám, tvůj šatník bude asi velký?

Docela jo. (smích) Mám ráda nakupování, ale všeho s mírou. Některé věci pak stejně dávám do soutěží nebo třeba na aukci. Každopádně šatník mám velký. Přiznám se, že na koncerty nosím největší kufr, který jde. Mám ho furt plný a větší už prý neexistuje. Nikomu se ho nechce nosit. (smích)

A kamarádky za tebou nechodí, že by si chtěly něco půjčit?
To se mi zatím nestalo. Tím, že se občas někde objevuji, tak si nechci brát pořád to samé. Proto to ráda střídám. Nemá smysl koupit si šaty
za x tisíc a vzít si je jednou. Takže většinou nosím cenově dostupné oblečení, nakupuji ho v běžných nákupních centrech, ne v Pařížské. Teď jsem měla i nějaké oblečení z bazárku od Báry Nesvadbové, která měla nedávno aukci. Tam jsou výborné věci. Jsou značkové a za velmi přijatelnou cenu. 

V médiích se teď hodně probíral tvůj vztah s Marcusem Tranem. Slyšela jsem, že jste se rozešli dřív, než se dal dohromady s Martinou Gavriely. Je to pravda?
To jste slyšela? Aha. (překvapení) Chci se k tomu vyjádřit asi tolik, že se k tomu nebudu vyjadřovat. Několikrát jsem se spálila a nechci své soukromí probírat v médiích. A i kdyby to bylo straš­ně pozitivní a chtěla bych to vykřičet, tak si to nechám pro sebe.

Mrzí mě, že to nemohu říct. Hranice, kam média maximálně pouštím, je tam, že říkám, co jsem měla na vysvědčení ve škole. Ale můžu vám povědět jen tolik, že nejsem holka, která má něco s každým druhým, a ani to tak asi mít nikdy nebudu. Je možné, že jsme s Marcusem spolu, je možné, že spolu nejsme, i že mám někoho jiného.

Asi ....

18. prosince 2010 v 11:55 | Monis
Ahoy ...
asi se vrátím newm ... ae nák mě to přitahuje ... ;D
nedá mi to .... sice mám ještě jeden blog
ae budu to určitě stíhat takže se asi vrátím ... ;) :P
takže udělám new desing a
prostě to tady předělám ... ;D

Ewa má problém

29. října 2010 v 0:06 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz

Ewa má problém

Ewa Farna: Będzie głośno i wystrzałowo

27. října 2010 v 20:41 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Pochodząca ze Śląska Cieszyńskiego utalentowana wokalistka Ewa Farna (17 l.) już w listopadzie zaprezentuje swój nowy materiał. Album zatytułowany "Ewakuacja" trafi do sklepów 5 listopada.


Trzeci studyjny krążek młodej wokalistki zawiera 12 rockowych utworów. Sama Ewa zapowiedziała, że nowy album będzie jeszcze bardziej wystrzałowy o poprzedniego. Singlem promującym został utwór "Ewakuacja", do którego zostanie nakręcony teledysk.

Nastoletnia gwiazda została już wiele razy doceniona przez rodzimy rynek muzyczny. W tym roku zdobyła dwie nagrody VIVA Comet, Super Jedynkę w Opolu, Złoty Dziób, nagrodę internautów na festiwalu TOPtrendy oraz nominacje do Fryderyków.

Pełna Tracklista albumu "Ewakuacja":
1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic (Camp Rock 2: Wielki Finał)
14. Projekt CHOPIN

EWAkuacja na początku listopada

25. října 2010 v 21:49 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Trzeci album Ewy Farny "EWAkuacja" ukaże się 5. listopada. Na krążku znajdzie się 14 utworów.


Obok 12 podstawowych piosenek album będzie zawierał dwa bonusowe kawałki: piosenkę z filmu "Camp Rock 2" - "Nie zmieniajmy nic" oraz kompozycję Fryderyka Chopina zaśpiewaną przez Ewę w specjalnym projekcie gry.

Dzięki dwóm poprzednim albumom 17-letnia Ewa zdobyła status gwiazdy młodego pokolenia w naszym kraju. Jej talent został doceniony zarówno przez fanów jak i branżę muzyczną, czego dowodem są zdobyte przez wokalistkę prestiżowe nagrody, m.in. dwie VIVA Comet, Super Jedynka w Opolu, Złote Dzioby, Eska Music Award, a także nagroda internautów na festiwalu TOPtrendy oraz nominacje do Fryderyków.

Lista piosenek na "EWAkuacji":
1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic (Camp Rock 2: Wielki Finał)
14. Projekt CHOPIN

II. ročník Benefičního koncertu Linky bezpečí v čele s Ewou Farnou

23. října 2010 v 15:48 | Monis

Perfect-Ewa.blog.cz
Chci být neviditelná, ať už to skončí, chci odsud pryč. Takové pocity mají občas všichni. Každý má někdy svůj "den blbec" a nezáleží na tom, jestli je naše špatné rozpoložení odůvodněné nebo ne. Prostě to jednou za čas přijde, nic se nedaří, co se může pokazit, se zaručeně pokazí a naše nálada je někde hluboko pod bodem mrazu.

Naštěstí se my dospělí umíme s těmito pocity vypořádat. Ať už tím, že si vyjedeme na výlet se svým přítelem, vyrazíme s nejlepší kamarádkou do baru, nebo se doma zachumláme do deky a u hezkého filmu se potají vypláčeme. Jenže děti, ty si s tím často rady nevědí. Jak má malé dítě pochopit, proč se mu jeho starší spolužáci posmívají a ubližují mu? Jak se má srovnat s tím, že se jeho rodiče neustále hádají? Naštěstí je tady Linka bezpečí. Ano, ta Linka bezpečí, kterou známe všichni, protože funguje už 16 let, ale jen málokdo ví, že je nucena shánět rok co rok peníze na to, aby mohla dalších 12 měsíců opět pomáhat těm, kdo ji potřebují. Spolu s jejími partnery, kteří ji soustavně a neúnavně podporují, má nyní možnost přispět každý z nás. Nemusíte nikam chodit, nic zařizovat, jen si doma 28. října večer zapněte první program České televize nebo Český rozhlas 2 - Praha.

Pobavte se u zajímavých hudebních vystoupení II. ročníku Benefičního koncertu Linky bezpečí v čele s  Ewou Farnou a jejími zajímavými hosty a pošlete dárcovskou SMS. Víc dělat nemusíte. Vaše zpráva umožní další fungování této pomocné ruky, která je nabízena všem dětem v těžké životní situaci. Přispějte a pomozte. Člověk nikdy neví, co když jednou bude potřebovat podpořit i vaše dítě? Potom je tato pomoc k nezaplacení.

Nárůst sebevražedných a sebedestruktivních tendencí na Lince bezpečí

Ewa Farna, sedmnáctiletá nadějná zpěvačka, podporuje Linku bezpečí. Linka je v provozu už 16 let a za tu dobu na ní zavolalo přes 8 miliónů nešťastných dětí. Sama Ewa k tomu říká, že i ona si někdy není jistá, ale je důležité mít se komu svěřit, s kým se poradit. A kvůli těmto chvílím je tady Linka bezpečí. Nejčastějšími volajícími jsou teenageři, především dívky, ve věku 14 let. Alarmující je až dvojnásobný nárůst problémů s šikanou, týráním, zneužíváním a sebepoškozujícími a sebevražednými tendencemi.

K zachování této pomoci i v příštím roce potřebuje Linka získat finanční prostředky. Proto pořádá II. ročník Benefičního koncertu, při kterém mohou diváci zasílat dárcovské SMS. Na koncertě vystoupí spolu s Ewou také Pavel Šporcl, skupina Čechomor, beatboxer Nasty, Miro Žbirka a další. Za pomyslný moderátorský pult se postaví Saša Rašilov. Minulý ročník sledovalo přes 500 tisíc diváků a vynesl 3,65 miliónů korun. Podaří se Ewě překonat tato čísla?

Přímý přenos vysílá 28. října od 21 hodin první program České televize a Český rozhlas 2 - Praha.

DMS LINKABEZPECI na číslo 87777
(cena jedné DMS je 30 Kč)

Ekologiczna Ewa Farna

22. října 2010 v 18:47 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Niedawno Ewa Farna apelowała przeciwko przemocy szkolnej. Jak się okazuje, młodej gwiazdce wiele spraw leży na sercu. Tym razem Ewa wzięła udział w kampanii na rzecz oszczędzania energii. Została polską twarzą kampanii Disney Friend for change, której celem jest uświadomienie młodym ludziom, jak ważne jest w dzisiejszych czasach dbanie o środowisko.

Farna: Ocalmy lasy.

22. října 2010 v 18:43 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz

Ewa Farna jest twarzą kampanii "Disney Friend for change". Piosenkarka w wideo zachęca wszystkich do przyłączenia się do akcji oszczędzania energii.

Ty możesz ocalić drzewo. Wszyscy razem możemy ocalić las.

Sprawdźcie, jak możemy być bardziej ekologiczni.

Ewa Farna: Preniknúť medzi Bílú či Vondráčkovú je veľká drina

22. října 2010 v 15:20 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Mladá česká speváčka Ewa Farna pred pár dňami zvíťazila v rámci cien slovenskej hudobnej televízie musiq1. Ceny doposiaľ zbierala v troch krajinách - ktoré sú pre ňu najvýznamnejšie?
"Najviac ocenení som dostala asi v Poľsku. V Česku funguje základňa ľudí ako je pani Vondráčková, pani Bílá a je veľmi ťažké dostať sa medzi nich, byť slávicou a podobne - takže každá cena v Česku je pre mňa veľký úspech," vysvetlila Farna. Záhadou pre ňu zostáva, ako sa jej vlastne podarilo už druhý rok po sebe obhájiť prvenstvo v ženskej speváckej kategórii - tento rok porazila napríklad aj Janu Kirschner.
"Hráme na Slovensku málo, možno až na pár festivalových koncertov v lete. Tiež neposkytujem často rozhovory, promo na Slovensku nie je silné. Napriek tomu mu tu mám fanúšikovskú základňu. Predpokladám, že to je práve jej zásluha, že som znovu uspela," uviedla Farna, ktorá v budúcnosti plánuje na východ od rieky Moravy hrávať častejšie.
"Na Slovensku máme v pláne druhú časť turné, ktoré sme odohrali v Česku. Nepôjde o také veľké priestory. Treba ísť na to opatrnejšie," doplnila osemnásťročná speváčka.

Super Spy 42/2010

22. října 2010 v 12:10 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz

Gavriely z VIP zpráv - S milencem Farné už bydlí!

22. října 2010 v 12:05 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Přestože se všichni zúčastnění snaží kolem svých vztahů tvořit mlhu, získává milenecký trojúhelník moderátorky VIP zpráv televize Prima Martiny Gavriely (32), kytaristy Marcuse Trana (25) a mladičké zpěvačky Ewy Farné (17) jasné obrysy! Ačkoliv Marcusova oficiální přítelkyně Ewa si jeho nevěru nepřipouští, zkušená Gavriely si milence nastěhovala domů!
Nikdo se ke kauze nechce vyjadřovat a oficiální management Ewy Farné tvrdí, že přestože Marcus a Ewa procházejí složitějším obdobím, i nadále tvoří pár. Sedmnáctiletá zpěvačka sice sbírá ceny popularity jako na běžícím pásu, ale co se životních zkušeností týče, stále se nechá opít rohlíkem. Žije na Ostravsku, příteli Marcusovi nechává volnost a jeho »kamarádství« se sexy Martinou Gavriely si nechává vysvětlit tím, že jí hlídá děti...
Perfect-Ewa.blog.cz
Z fotografií deníku Aha! však vyplývá, že Marcus u Gavriely tráví mnohem více času, než by potřebovala chůva dětí! V domku v  Chýni nedaleko Prahy totiž přespává a bydlí! "Protože nemá auto, Gavriely ho vozí na metro svým. Ona jinak většinou ráno odchází, a doma zůstávají její dcery, Marcus i její máma. A odpoledne nebo večer se moderátorka vrací s nákupy. Připomíná to spokojený rodinný život," popisují fotoreportéři deníku Aha! s tím, že na noc Marcus rozhodně neodchází.
Hlídané děti si navíc Marcuse ani babičky moc nevšímají a spokojeně řádí celé dny venku. Marcus tedy bude buď špatná chůva, nebo dobrý milenec. Své by o tom mohla vyprávět i zpěvačka Olga Lounová, kterou podobným způsobem Tran podváděl kdysi právě s Farnou...

Zhrzená Ewa Farna přestala komunikovat se světem

22. října 2010 v 11:56 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Nedávno prosáklo na povrch, že záletný milenec a přísavka na úspěšných ženách a dívkách Marcus Tran (25) podvádí svou oficiální přítelkyni Ewu Farnou (17) s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Tato kauza má však další vývoj - Ewa se úplně zatvrdila a zrušila všechny své naplánované akce!"Poté, co na Marcuse praskl jeho další podvod, se musel rozhodnout - dá přednost Gavriely, nebo Farné? Vybral si Farnou, protože z ní by mohl mít coby hudebník přece jen větší profit. Ewa ale na jeho telefonáty a SMS vůbec nereaguje. Potřebuje teď prý nějaký čas na to, aby si vše nechala projít hlavou," řekl redakci Super.cz zdroj blízký celému milostnému trojúhelníku.

Tran se nejdříve vydával jen za občasného pomocníka a hlídače dvou dětí Martiny Gavriely, později se ale nechal vnadnou blondýnkou ochočit a začal být Martině "nápomocen" i jinak než jako zpěvák dětských ukolébavek.

Farna však díky tomuto propletenci konečně přišla na to, jak asi musela před lety prožívat podobnou situaci zpěvačka Olga Lounová (29). S Lounovou totiž Marcus chodil dlouho před tím, než ji začal podvádět právě s mladičkou Ewou. Tu posléze připravil i o věneček. Není tak divu, že pubertální zpěvačka teď kvůli tomuto náhlému prozření prožívá značně neveselé období.

Ale co Martininy city? Moderátorka má jistě nárok se coby "zapuzená" a nešťastně zamilovaná žena cítit velmi mizerně. Ale i kdyby to tak doopravdy bylo, nedává na sobě nic znát. "K této kauze se vůbec vyjadřovat nehodlám. Chci jenom říct, že Ewu mám ráda a snažím se být šťastná. Odstěhovala jsem se za Prahu a buduji si nový život," osvětlila Gavriely svou současnou situaci.

Která z jeho žen nakonec chudáka Trana, který teď "nemá do čeho píchnout", vezme na milost, to ukáže až čas. Jisté však je, že láska zvítězí. Alespoň do té doby, než přelétavý Marcus nahlédne pod další roztouženou sukni. 
 
 

Reklama