Červenec 2011

Personals foto.

10. července 2011 v 15:52 | Stefi D. |  Gallery
Fotka z FB

10. července 2011 v 14:09 | Stefi D. |  Gallery

Ewa před čtvrt hodinou přidala fotku ze svého koncertu.

Ewa Farna v Music Story

10. července 2011 v 13:44 | Stefi D. |  Videa

Ewa Farna bude hosten Music Story na rádiu KissProton
v úterý 12.7.2011 od 20.00hodin .. ;)

Ewu Farnou na náměstí zradila technika, pak se 90 minut podepisovala

10. července 2011 v 13:37 | Stefi D. |  News
Pouhých třicet minut zpívala Ewa Farna v pátek 8. července večer téměř plnému Masarykovu náměstí v Uherském Hradišti. Připojení do elektrické sítě totiž nezvládalo zátěž zvukové aparatury, která dvakrát zkolabovala.

Už druhý výpadek byl proto pro zbytek koncertu osudný.
"Pracujeme na tom, aby se u dalších našich akcí nic podobného neopakovalo," informoval Marek Pochylý, jeden z organizátorů festivalu Slovácké léto, v rámci něhož se vystoupení Farne a její kapely v metropoli Slovácka uskutečnilo.
Fanoušci této nadějné zpěvačky z Třince však zkrátka nepřišli. Farna se jim totiž věnovala téměř půldruhé hodiny při autogramiádě.
"Byli jsme jedni z posledních, komu se podepsala. Naše děti jásaly nadšením, stejně tak, jako i všechny ostatní, které na svůj idol vydržely tak dlouho čekat," poznamenala jedna z účastnic koncertu Ladislava Světinská z Hradčovic.

Ewa Farna: S Ondrášem zpívala v kroji po babičce

10. července 2011 v 13:31 | Stefi D. |  News
Hlavní hudební hvězdou Slováckého léta bude mladá zpěvačka Ewa Farna. Narodila se 12. srpna 1993 v Třinci. Žije ve
Vendryni, navštěvuje 2. ročník gymnázia s vyučováním v polštině v Českém Těšíně.
Hudbě se věnuje od dětství, pět a půl roku navštěvovala ZUŠ v Třinci (hra na klavír). Dva roky se věnovala pohybové výchově (soubor Rytmika při HV PZKO Český Těšín). Ráda sportuje, byla členkou oddílu sjezdového lyžování Ski Beskyd Velká Rača.


Máte natočený nový klip k písni Bez łez z alba Ewakuacja. Jak se vám na něm pracovalo? Odlišuje se něčím od těch předcházejících?
Každé točení je docela náročné, i když to tak na pohled možná nevypadá. Zrovna u toho klipu mě hrozně dlouho - pár hodin - líčili, aby to paradoxně v důsledku vypadalo normálně a přirozeně. Taky by se mi hodily větší herecké schopnosti… Práce s polským týmem byla ale velmi příjemná, jsou to profesionálové a důraz se kladl na každý detail.

Jak dnes vzpomínáte na své první vystoupení na veřejnosti? A které to vlastně bylo?
Jestli máte na mysli úplně první, tak to bylo ve školce. Byla jsem z vystoupení tak natěšená, že jsem nestačila zajít na záchod a během vystoupení jsem se po…V živé paměti mám také společné vystoupení s polskou hvězdou Marylou Rodowicz. Vyhrála jsem soutěž o její písničku a mohla si pak večer zazpívat s ní, bylo mi dvanáct a přede mnou dav několika tisíc lidí. Před nedávnem jsem s ní opět stála na jednou pódiu, a to na festivale v polské Opoli, kde jsme soutěžily o desku roku - dojalo mě to.

Jako nejmladší česká zpěvačka jste vyrazila na turné. Jak jste cesty, noci na hotelích a vše kolem prožívala?
Všude se mnou byl někdo z rodičů. Vytvářeli mi na cestách takový malý domov, kdekoliv jsme byli. Starali se, radili, pečovali a chránili mě. Jsem moc ráda, že to se mnou absolvovali, teď už ale jezdím sama.

Máte na kontě řadu alb. Je mezi nimi nějaké srdcové, to které stojí na vašem žebříčku nejvýše?
V těch deskách je zaznamenán můj vývoj, moje cesta, spousta zážitků, lidí... Když si třeba pustím "Měls mě vůbec rád", říkám si, že je to strašně dávno! To jsou ty zkušenosti, které za mnou dneska stojí, a já jsem ráda, že to má pořád pokračování. Tajně doufám, že nejlepší budou desky, které přijdou v budoucnu.

Také jste vyhrála řadu cen. Které si vážíte nejvíce?
Každá cena je pro mě jedinečná a všechny mám nad postelí a děkuji za ně každý večer. Kdybych však měla vybrat nějakou pro mě nejvíce emotivní, tak je to Anděl 2009. Uznání lidí z branže mě opravdu dojalo k nefalšovaným slzám.

Máte taky nějakou poličku slávy?
Ano, nedávno jsem přidělala police , a jednu navíc, kdyby náhodou...

Byla jste už někdy v Uherském Hradišti? Naše město je pulzujícím centrem folkloru. Zazpíváte si někdy i folklorní písničku?
Ano, byla. A dokonce v Uherském Brodě startovalo moje Ewa Tour 2008. Bylo vyprodáno a publikum bylo super! Na folkloru jsem vyrostla a kroj, to je moje nejsvátečnější róba. Tatínek má folklorní kapelu, takže se u nás doma odmala hrálo a zpívalo. Letos jsem byla hostem na svátečním tour s Čechomorem - bylo to bezvadné. Zpívala jsem letos i na celostátním folklorním plese v Praze s Ondrášem, kde moje přítomnost v kroji po babičce hodně účastníků velmi překvapila...

Vy prý také ráda sportujete. Které sporty jsou vaše nejoblíbenější. A jak jste na tom s beach volejbalem?
Mám- li říct pravdu, tak na sport teď nemám čas. Kdysi jsem závodně lyžovala, hrála trochu tenis. Teď jsem ráda, když si občas zaběhám nebo zaplavu. Sport mám ale ráda a myslím si, že člověka naučí mnoha potřebným věcem. Třeba si člověk uvědomí, že bez tréninku a dřiny to nepůjde, že občas prohrát je normální. Beach volejbal? Už jsem ho zkusila, od písku se nejde tak dobře odrazit, občas to klouže a písek je pak všude. Hlavně když je veselo...

Ewa Farna udziela wywiadu

10. července 2011 v 13:19 | Stefi D. |  Videa

Ewa Farna photo for JOY (pl)

10. července 2011 v 13:14 | Stefi D. |  Gallery
Doufám, že se časem obejví v HQ kvalitě. ;)
Kopírovat se zdrojem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ewy fotky ze školy.

9. července 2011 v 19:23 | Stefi D. |  Gallery


Více fotek v celém článku. ;)
Jo, když najedete na fotku tak se nedivte proč tam je tohle
Teenager-Stefi.blog.cz je tím že to je můj druhý blog a zapomněla jsem
tam místo toho napsat Perfect-Ewa.blog.cz .. ;]

s Čechomorama.

9. července 2011 v 18:14 | Stefi D. |  Gallery


Ewa Farna kopiuje Avril Lavigne!

9. července 2011 v 18:09 | Stefi D. |  News


Ewa Farna została właśnie "ambasadorką" nowego zapachu marki Oriflame, Rock Angel. W sieci pojawiły się już pierwsze promujące go materiały prasowe. Czeszka pozuje w długiej, zwiewnej, różowej sukni z czarnym pasem na talii (która została chyba nieco zwężona w programie graficznym).
Reklamy Ewy bardzo mocno przypominają nam tę, w której w lipcu 2009 roku pojawiła się Avril Lavigne. Właśnie wtedy do sklepów na całym świecie trafił pierwszy zapach piosenkarki, Black Star.

Myślicie, że to uderzające podobieństwo jest przypadkowe?

imagebam.comimagebam.com

Ewa Farna i Tomas Klus. Nowy chłopak to ideał?

9. července 2011 v 18:04 | Stefi D. |  News
Jak dotąd Ewa prawi Tomasowi same komplementy. Mamy nadzieję, że za jakiś rok potwierdzi dzisiejsze słowa i obejdzie się "bez łez" ;)Pewnie już wiecie, że nowy chłopak, którego Ewa Farna przez jakiś czas trzymała w tajemnicy, jest od niej aż o 7 lat starszy? Ale to chyba nie problem. W każdym razie nie dla niej ;)

Ewka jak dotąd prawi Tomasowi wyłącznie same komplementy. Jak zdradziła w programie Kuby Wojewódzkiego, Tomas wciąż powtarza jej, że jest bardzo piękna. Ewa Farna dodaje też, że jej nowy facet jest bardzo inteligentny. Zresztą posłuchajcie sami fragmentu rozmowy Ewy z portalem 24opole.pl


Ewa Farna - kogo lubi mieć w łóżku?

9. července 2011 v 18:03 | Stefi D. |  News


Ewa Farna udzieliła wywiadu gazecie Show. Dziennikarzowi pisemka wyznała między innymi kogo kocha i z kim lubi chodzić do łóżka :] Zdziwicie się!Ewa Farna udzieliła wywiadu gazecie Show. Dziennikarzowi pisemka wyznała między innymi kogo kocha i z kim lubi chodzić do łóżka :] Okazuje się, że gwiazda ma słabość do... pluszowego misia! To jego codziennie zaprasza do łóżka!

-"To żaden wstyd. Mam go od wielu lat i bardzo go kocham! W końcu jestem jeszcze dzieckiem, prawda?" - zapytała Ewa dziennikarza Show.

Rozumiemy, że kiedy nowy facet Ewy pojawia się w jej domu, misiu korzysta z opcji "Ewakuacja" ? :)

Ewa Farna ma własne perfumy ROCK ANGEL

9. července 2011 v 18:00 | Stefi D. |  News
Każda wielka gwiazda ma własne perfumy. Do takich dołączyła właśnie Ewa Farna (18 l.). Piosenkarka została twarzą zapachu o nazwie "Rock Angel".
Jak informuje Plotek.pl, Ewa Farna doczekała się własnych perfum. Piosenkarka została twarzą zapachu "Rock Angel". To efekt współpracy Farny i koncernu Oriflame.
Czego możemy się spodziewać po "Rock Angel"? Sama gwiazda mówi o swoich perfumach tak:
"Zapach, który odzwierciedla podwójną naturę kobiet - delikatną i subtelną z jednej strony, a z drugiej odważną i pełną temperamentu. Słodka, niewinna gruszka i romantyczna gardenia ujawniają się tuż przed zuchwałymi nutami drzewa cedrowego, które pokazują swoje drugie - figlarne oblicze."
Według informacji serwisu Plotek.pl, perfumy będzie można kupić za 79,90 zł.
W Czechach zapach jest promowany przez dwa plakaty, na których Ewa jest jednocześnie aniołem i diabłem.

Ewa Farna sypia z...

9. července 2011 v 17:58 | Stefi D. |  News

Ewa Farna (18 l.) - która, tak na marginesie, jeszcze niedawno zapewniała o swym dziewictwie - wyznała, że w łóżku wcale nie jest samotna. Sypia z...
Ewa w rozmowie z dwutygodnikiem "Show" postanowiła uchylić rąbka tajemnicy o jej intymnych doświadczeniach związanych z łóżkiem. Na pytanie z kim sypia, wyznała że z... misiem! - To żaden wstyd. Mam do od wielu lat i bardzo go kocham! W końcu jestem jeszcze dzieckiem, prawda? - wyznała magazynowi.Piosenkarka wyznała także, że nie jest do wzięcia. - Tak naprawdę miałam tylko jednego chłopaka - powiedziała w rozmowie z dwutygodnikiem Ewa. - Byłam z nim kilka lat, rozstaliśmy się w przyjaźni. Teraz znowu mam kogoś i jestem z nim bardzo szczęśliwa - dodaje.
Ewa Farna - Opole 7.6.2011 #2

9. července 2011 v 17:38 | Stefi D. |  Gallery

imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com


Ewa Farna - Opole 7.6.2011 - #1

9. července 2011 v 17:38 | Stefi D. |  Gallery
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Víc fotek v celým článku. ;)