Leden 2011

Ewa Farna chcela šteklivé zábery

4. ledna 2011 v 17:51 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Sedemnásťročný český spevácky objav Ewa Farna túžil po svojom kalendári plnom pikantných záberov.
Akoby podľa vzoru Miley Cyrus či jej podobných tínedžeriek chcela dokázať, že aj ona je sexi a nie je už len malým nevinným dievčatkom. Šteklivých záberov sa ale nedočkala.
"Nakoniec mi poradili, že bude lepšie, keď zo seba nebudem robiť staršiu a predvediem sa inak. Na sexi pózy budem vraj mať ešte veľa času," vysvetlila bronzová česká slávica. Nakoniec vznikli slušne uletené rockové fotografie. Najskôr však bola Ewa rozhodnutá ísť úplne iným smerom.
"Vidím okolo seba mnoho sexi kalendárov a priala som si aj ja mať taký istý," prezradila svoje prvotné plány portálu blesk.cz jedna z horúcich adeptiek na porotcovské kreslo v SuperStar. Jej účasť v ostro sledovanej speváckej šou zmarila iná dračica - Helena Zeťová.
Tak či onak, populárna tínedžerka nafotila spoločne so zvyšnými členmi kapely už svoj tretí kalendár. "Mám z neho fakt veľkú radosť. Skvelo ma vystihuje a presne tak som si ho predstavovala," dodala Farna, ktorú tentokrát zvečnil fotograf Petr Weigl.  

Farna chtěla sexy kalendář! Na to má prý čas, tak je za rockerku

2. ledna 2011 v 12:16 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Ani sexy žena, ani roztomilá holčička! V novém kalendáři se zpěvačka Ewa Farna (17) stylizovala do moderní dospívající dračice.
"Vidím pořád spoustu sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," řekla Blesku Ewa. "Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," sdělila Farna, která nový kalendář nafotila i s celou svou kapelou.
Třetí Ewin kalendář v pořadí se liší především tím, že většina snímků je pořízena v exteriérech. "Mám z něj fakt velkou radost. Skvěle mě vystihuje a přesně takhle jsem si ho představovala," dodala Farna, kterou pro rok 2011 zvěčnil fotograf Petr Weigl.

Ewa Farna ft. Kuba Molęda - Oto Ja KARAOKE

1. ledna 2011 v 23:23 | Monis |  Videa

Je to fakticky karaoke ... ;) sice jenom někde zazní nápověda
ae karaoke to je :P

Ewa Farna bude hostem na turné skupiny Čechomor

1. ledna 2011 v 16:53 | Monis |  Videa
Perfect-Ewa.blog.cz

Mladá zpěvačka Ewa Farna bude hostem předvánoční části právě probíhajícího turné skupiny Čechomor. Na sedmi koncertech si s nimi zazpívá několik lidových skladeb, včetně dvou duetů. Dalším hostem koncertní šňůry pražské kapely hrající české, moravské a slovenské lidové písně bude dámský smyčcový kvartet Gadrew Way. Na jaře příštího roku také Čechomor začne připravovat novou studiovou desku.

"Většina skladeb, které na koncertech zazní, bude tvořit třináct úplně nových písniček. Samozřejmě zahrajeme i starší známé skladby," řekl na dnešním setkání s novináři houslista Karel Holas.

Fanoušci mohou Čechomor vidět a slyšet na šesti místech České republiky. Turné startuje 5. prosince v Opavě a bude dále pokračovat v Ostravě, Svitavách a ve Zlíně. V Praze se kapela i s hosty objeví 18. prosince na dvojkoncertě v Národním divadle a předvánoční sérii zakončí 19. prosince vystoupením v Brně.

O možnost představit se publiku na prknech Národního divadla prý Čechomor usiloval tři roky, ale až letos se jim to podařilo. "Zahrát si v takovém prostoru pro nás bude výjimečný svátek," uvedl Holas.

Hlavním hostem celého turné bude sedmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna. V programu vystoupí se sedmi lidovými písničkami, které se podle Holase ponesou ve více komornějším a intimnějším stylu, než na jaký jsou u ní posluchači doposud zvyklí. "Na koncertě zazpívám dva vánoční duety a zbytek jsou v podstatě napůl koledy," řekla ČTK sympatická brunetka. Některé skladby prý již znala ze slezského folklóru, a bude je proto zpívat v tamním nářečí.

Ewa Farna s Čechomorem letos spolupracovala při natáčení hudby k závěrečné části trilogie pověstí sepsaných Naďou Moyzesovou. Pro album Pověsti slezských hradů a zámků s nimi natočila jednu píseň.

Ewa - Koncert-Boże Narodzenie 2010

1. ledna 2011 v 16:42 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz
Koncert-Boże Narodzenie 2010 w szkole Ewy


Ewa v Ulici - 31.12.2010

1. ledna 2011 v 15:18 | Monis |  Gallery
Perfect-Ewa.blog.cz

Farna: Oběť módního diktátu, nebo trendy popová hvězdička?

1. ledna 2011 v 15:08 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Zpěvačka Ewa Farna si na předávání cen pečlivě vybírá outfity. Většinou si libuje v lehké snesitelné extravaganci, která na ulicích není úplně běžně k vidění. Jsou tací, kteří její modely kopírují, jiní je zase odsuzují. Kam patříte vy? Komentovala módní redaktorka Markéta H.
Podobný model by si asi leckdo netroufl obléct, zpěvačka nás ale v podobných úletech baví. Tentokrát zkombinovala korzetové koktejlky s tylovou sukní a skvrnitými rourami. Nechybí několik vrstev náhrdelníků a model zakončuje čelenka.