Prosinec 2010


Ewa v TV ...

26. prosince 2010 v 18:28 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
30. prosince 2010 20:00
Óčko
Ewa Farna - Zazpívej na Ewa tour 2008
Koncert česko-polské populární zpěvačky

31. prosince 2010 20:00
Nova
Mejdan roku z obýváku
Anno 2009, Anděl 2009 a Michal David 50:
Ewa Farna, Jan Bendig, Dominika Stará,…

1. ledna 2011 00:05
Nova
Hudební hity po půlnoci
Sestřih největších hitů z pořadu Anděl 2009.
Účinkují: Ewa Farna, Nightwork,…

3. ledna 2011 23:15
ČT 1
ČT Live - Lucie Bílá
Lucie Bílé na jejím turné byli orchestr
Petra Maláska, zpěvačka Ewa Farna

9. ledna 2011 02:50
ČT 1
ČT Live - Lucie Bílá
Lucie Bílé na jejím turné byli orchestr
Petra Maláska, zpěvačka Ewa Farna

Štastné a Veselé ... přeje Ewa

26. prosince 2010 v 18:21 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Milí farnoušci,
dovolte abych Vám popřála krásné prožití Vánočních Svátků v klidu a pohodě se svými nejbližšími.
Hodně zdraví, štěstí, duševní očisty , lásky a samozřejmě at' na Vás nezapomene Ježíšek:).
Užijte si náramně Silvestra a at'se Vám do Nového roku splní vše, co si jen přejete:).

Na konec roku bych vám chtěla mockrát poděkovat za celoroční podporu, účast na koncertech a za to, že mi věříte...Moc si toho vážím!
Bylo toho vážně hodně- po třetí bronzová na Slavíku, Čechomor tour, hoodně koncertů, Zpěvačka roku na ANDĚLĚCH, projekt CAMPROCK2 s klipem, benefiční live koncert na ČT1 pro Linku Bezpečí jehož jsme pro tento rok patronkou atd atd atd...:)
Do Nového Roku mám pro Vás kalendář, tak jestli se vám líbí budu jenom rada!
Doufám, že se se mnou i příští rok nebudeme nudit a budu jen ráda když spolu půjdem dál a dál!:)
Jestě jednou Krásné Vánoce a ted už šup za stůl a jde se jíst vánočního kapraa!
Vaše Ewa

Ewa Farna - Pojdzmy Wszyscy Do Stajenki

26. prosince 2010 v 18:17 | Monis |  Videa

Ewa Farna - Pojdzmy Wszyscy do Stajenki
(Chwala Na Wysokosci Swieta Na Swietym Krzyzu 25-12-2010)
¨


Ewa Farna: Nejsem jako Lady Gaga!

26. prosince 2010 v 18:13 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Do svého posledního videoklipu Maska zvolila image známé provokatérky Lady Gaga. A přestože přiznává, že se jí její show líbí, raději se obléká do mnohem střídmějších kousků.
Letos podruhé se dočkala zpěvačka Ewa Farna (17) bronzového slavíka a navázala tak na předešlé úspěchy, které ji katapultovaly mezi nejoblíbenější zpěvačky v Čes­ku. Lucie Bílá ji dokonce označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Jak vidí svoji budoucnost, kde ráda nakupuje a jestli se přestěhuje do Prahy, prozradila exkluzivně nám.

Evo, opět si letos dostala bronzového slavíka. Jsi s třetím místem spokojená?
Spokojenost je veliká. Vůbec jsem nedoufala, že by to znovu vyšlo. Je to anketa popularity a zrovna tento rok mi přišlo, že bylo vidět víc zpěvaček než já. Jak říkám, překvapilo mě to a jsem ráda, že jsem si to třetí místo udržela. Dokonce tuším, že mi lidé poslali i víc hlasů než
minule, což je také úspěch. Dneska jsem se ale soustředila víc na vystoupení a s tím jsem byla víceméně také spokojená. Snad se tedy bavili i diváci.

Lucie Bílá tě na tiskové konferenci označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Co na to říkáš?
Samozřejmě děkuji. Je to hezké, ale beru to s rezervou. Všichni víme, že Lucka Bílá je naprosto jedinečná. A já bych chtěla být spíš za sebe, za Ewu Farnou. Ale jestli se mi to někdy podaří, nebo ne, to uvidíme.

Ty jsi nejmladší zpěvačka, která kdy dostala slavíka a stále se drží na předních příčkách. Myslíš, že máš na to, abys jednou stejně jako Lucie Bílá obhájila zlatého slavíka?
Uvidíme. Pro mě je mnohem důležitější, aby si lidé kupovali moje desky a chodili na mé koncerty. Je to sice spíš materiální projev, ale stačí mi ta bronzová podpora. I to je hezké.

Pořád teď na něčem pracuješ - deska, turné, choreografie. Najdeš si čas odpočívat, nebo jsi workoholik?
Workoholik nejsem, ale každopádně toho mám hodně. Teď mě čeká vánoční turné s Čechomorem. Připravovala jsem vystoupení na Slavíka
a na Óčko Music Awards. Práce je opravdu hodně. Ještě mě čeká cesta do Polska a pak už snad konečně odpočinek. Strašně se těším na Vánoce, kdy si sednu s chipsama a cukrovím doma k televizi a budu koukat na Mrazíka. Fakt se na to těším. Relax patří k práci. Nejde přece pořád něco dělat.

Uvažovala jsi o tom, že by ses kvůli práci přestěhovala do Prahy?

Zatím to neplánuji. Přemýšle­la jsem o tom, protože tady trávím hodně času, ale na druhou stranu je fajn, když člověk přijde na hotel, má tam uklizeno, ráno může jít na snídani a nemusí řešit, že nemá nakoupeno nebo že není ustláno. Nemusím se prostě o nic starat. Proto jsem se rozhodla, že zatím do bytu nepůjdu, takhle mi to vyhovuje. A když náhodou se mnou nejsou rodiče v Praze, což se stává jen málokdy, tak spím u producenta Leška Wronky. Má velký dům, takže není problém tam přespat. Byt je teď pro mě zbytečný.

Letos jsi měla pár koncertů i v Polsku. Chystáš se rozšířit působnost i do dalších zemí?
Teď mi vyšlo v Polsku nové CD a za první dva týdny se ho prodalo asi patnáct tisíc nosi­čů, což je zlatá deska. Takže tam slavím úspěch. Je to perfektní. A musím prozradit, že dokonce máme nějaké nabíd­ky i ze zahraničí. Pořád se ale nejvíc soustředíme na Polsko a Českou republiku.

Nechceš k tomu něco bližšího prozradit?

Měla by se točit anglická deska a zbytek zatím nechci prozrazovat. Můžu jen říct, že se jedná o dva velké evropské státy.
Perfect-Ewa.blog.cz

Loni jsi byla také nominována na MTV Video Music Awards. Hodláš i letos na tyto ceny zaútočit s nějakou písničkou?
Myslím, že ta hudba, kterou teď dělám, není přímo populární. Populární je třeba disko nebo různé elektronické věci, ale do toho se mi zrovna moc nechce. Chci si udržet ten rockový základ, na tom se snažíme pracovat, ale to teď v zahra­ničí moc nefrčí. Chtěla bych i nadále dělat to, co mě baví, a jsem ráda, že s tím pořád ještě sbírám úspěchy. Doufám, že přijde zase ta éra rocku těch devadesátých let. Lady Gaga je teď trend. Když ona natočí rockovou desku, tak zase budeme hrát rock. (smích)

Lady Gaga tu měla nedávno koncert. Byla jsi na něm?
Nebyla. Není to úplně můj vzor. Ale nešla jsem tam z toho důvodu, že nebyly lístky. I kdyby ale byly, tak bych nešla, protože stály šíleně moc. Mám Lady Gaga ráda jako zpěvačku, má super písničky a show, ale na mě už je to moc erotické a hlav­ně u ní převažuje módní strán­ka. Slyšela jsem, že hrála dvě písničky na klavír akusticky a bylo to perfektní. V tomhle ji mám ráda, je extravagantní, dokázala něco, co už tady dlouho nebylo, ale asi ji nepodporuji tak, že bych za lístek zaplatila pět tisíc.

I tebe má spousta náctiletých jako módní vzor. Máš svého osobního stylistu, nebo se oblékáš sama?
Stylistu nemám. Oblečení si chodím nakupovat sama a hodně často ho konzultuji s mamkou. Hlavně tedy doplňky. Mě baví se oblékat a nakupovat, prostě holka, no. (smích) Šaty si často vybírám v Polsku. Ale když toho mám hodně a nestíhám školu a všechno ostatní, tak potom už mám strašné stre­sy, že nemám co obléct. Dneska jsem vystřídala tři modely, tak jsem to měla docela pestré.

Jak tě poslouchám, tvůj šatník bude asi velký?

Docela jo. (smích) Mám ráda nakupování, ale všeho s mírou. Některé věci pak stejně dávám do soutěží nebo třeba na aukci. Každopádně šatník mám velký. Přiznám se, že na koncerty nosím největší kufr, který jde. Mám ho furt plný a větší už prý neexistuje. Nikomu se ho nechce nosit. (smích)

A kamarádky za tebou nechodí, že by si chtěly něco půjčit?
To se mi zatím nestalo. Tím, že se občas někde objevuji, tak si nechci brát pořád to samé. Proto to ráda střídám. Nemá smysl koupit si šaty
za x tisíc a vzít si je jednou. Takže většinou nosím cenově dostupné oblečení, nakupuji ho v běžných nákupních centrech, ne v Pařížské. Teď jsem měla i nějaké oblečení z bazárku od Báry Nesvadbové, která měla nedávno aukci. Tam jsou výborné věci. Jsou značkové a za velmi přijatelnou cenu. 

V médiích se teď hodně probíral tvůj vztah s Marcusem Tranem. Slyšela jsem, že jste se rozešli dřív, než se dal dohromady s Martinou Gavriely. Je to pravda?
To jste slyšela? Aha. (překvapení) Chci se k tomu vyjádřit asi tolik, že se k tomu nebudu vyjadřovat. Několikrát jsem se spálila a nechci své soukromí probírat v médiích. A i kdyby to bylo straš­ně pozitivní a chtěla bych to vykřičet, tak si to nechám pro sebe.

Mrzí mě, že to nemohu říct. Hranice, kam média maximálně pouštím, je tam, že říkám, co jsem měla na vysvědčení ve škole. Ale můžu vám povědět jen tolik, že nejsem holka, která má něco s každým druhým, a ani to tak asi mít nikdy nebudu. Je možné, že jsme s Marcusem spolu, je možné, že spolu nejsme, i že mám někoho jiného.


Osobní fotka 0.2

22. prosince 2010 v 21:59 | Monis |  Gallery
Perfect-Ewa.blog.cz
I'm lying in bad, watching Rammstein DVD- inspiration for our new show:)( not kidding:P) and eating mother's cookies- delicious! Marry Christmas and keep smiling:)

Osobní fotka 0.1

20. prosince 2010 v 18:55 | Monis |  Gallery
Nella-with-Stefi.Blog.cz

Ewa Farna - Český Slavík 2010

18. prosince 2010 v 15:40 | Monis |  Videa
Ewa získala krásné 3.místo ... ;)


A také zazpívala písen Maska
kde mě překvapila vystoupením
jak ji tam začly svlékat,rozmázát
mno koukněte sami ... ;D
Ewa Farna - Ty Jsi Král (Magická Noc 15-12-2010)

18. prosince 2010 v 15:23 | Monis |  Videa

Ewě to na Magické noci teda moc neslušelo ...
co já vím tak má i lepší oufity ae tohle už je
prostě moc ... ;D

Photoshoot for TALLY WEiJL

18. prosince 2010 v 15:18 | Monis |  Gallery
imagebam.comimagebam.com

Asi ....

18. prosince 2010 v 11:55 | Monis |  News
Ahoy ...
asi se vrátím newm ... ae nák mě to přitahuje ... ;D
nedá mi to .... sice mám ještě jeden blog
ae budu to určitě stíhat takže se asi vrátím ... ;) :P
takže udělám new desing a
prostě to tady předělám ... ;D