Říjen 2010

Ewa Farna - VIP zprávy 29.10.10

30. října 2010 v 14:23 | Monis |  Videa

10:50mim


„Podpořte Sdružení Linka bezpečí, pomůžete nám pomáhat dětem.“

29. října 2010 v 11:40 | Monis
Perfect-Ewa.blog.cz

"Sdružení Linka bezpečí je nezisková organizace a zajišťujeme pomoc a ochranu dětem, mladým lidem a rodinám v obtížných životních situacích. Zároveň přispíváme prevenci před vznikem těchto situací prostřednictvím telefonických a online služeb, vzdělávacích a publikačních aktivit."
Díky našim dárcům můžeme již 16. rokem pomáhat dětem a dospívajícím v krizových životních situacích a poskytovat poradenství rodičům.
Rozpočet Sdružení Linka bezpečí se v současnosti pohybuje okolo 21 mil. Kč. Největší část rozpočtu, zhruba 18,5 mil. se vztahuje k hlavnímu projektu Linka bezpečí, v rámci kterého poskytujeme služby telefonické krizové pomoci dětem nonstop 24 hodin denně, zdarma z pevných i mobilních sítí, po celé ČR.
Podíl financování Sdružení Linka bezpečí státem a samosprávou se pohybuje pouze okolo 25%, dalších 20% tvoří prostředky z evropských zdrojů. Zbývajících až 55% rozpočtu hradíme ze soukromých zdrojů ( firmy, nadace, individuální dárci, veřejné sbírky, benefiční akce apod.).
Podpora všech dárců je tak pro nás velmi významná a cenná.

Chcete nás podpořit finančím darem?

Vyplňte prosím všechny údaje ve formuláři, pokud máte zájem o vystavení darovací smlouvy, zaškrtněte si tento požadavek v přislušném políčku.Ewa má problém

29. října 2010 v 0:06 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Ewa má problém


Desing - 04

28. října 2010 v 19:26 | Monis |  Desingy
imagebam.com

S kým : Ewou Farnou
Doba vytvoření :ani ne 15minut :D
Spokojenost : 100% - 100%
Od kdy : 28.10.2010
Do kdy : ....
Výrobce : Monis

Nowa płyta Ewy Farny SESJA

28. října 2010 v 17:41 | Monis |  Gallery
Perfect-Ewa.blog.cz
Nowa płyta Ewy Farny "Ewakuacja" ukaże się już 5 listopada
Młoda, zdolna i wyjątkowo utalentowana - oto ona! Ewa Farna oddaje wasze ręce swój trzeci album "Ewakuacja". Znajdziecie na nim 12 melodyjnych, ale nadal rockowych piosenek skomponowanych specjalnie dla niej oraz 2 bonusy - piosenkę z filmu "Camp Rock 2" oraz kompozycję Chopina zaśpiewaną w specjalnym projekcie gry  "Music Master Chopin".

Premiera płyty już 5 listopada. Tymczasem obejrzyjcie promującą ją sesję zdjęciową. Autorem pojawiającej się w niej grafiki jest Kuba Replewicz. Musicie przyznać, że wykonał imponującą pracę.

Zobaczcie sami!


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com    

Ewa Farna: Będzie głośno i wystrzałowo

27. října 2010 v 20:41 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Pochodząca ze Śląska Cieszyńskiego utalentowana wokalistka Ewa Farna (17 l.) już w listopadzie zaprezentuje swój nowy materiał. Album zatytułowany "Ewakuacja" trafi do sklepów 5 listopada.


Trzeci studyjny krążek młodej wokalistki zawiera 12 rockowych utworów. Sama Ewa zapowiedziała, że nowy album będzie jeszcze bardziej wystrzałowy o poprzedniego. Singlem promującym został utwór "Ewakuacja", do którego zostanie nakręcony teledysk.

Nastoletnia gwiazda została już wiele razy doceniona przez rodzimy rynek muzyczny. W tym roku zdobyła dwie nagrody VIVA Comet, Super Jedynkę w Opolu, Złoty Dziób, nagrodę internautów na festiwalu TOPtrendy oraz nominacje do Fryderyków.

Pełna Tracklista albumu "Ewakuacja":
1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic (Camp Rock 2: Wielki Finał)
14. Projekt CHOPIN

Ewa Farna - Friends For Change!

27. října 2010 v 20:35 | Monis |  VideaEWAkuacja na początku listopada

25. října 2010 v 21:49 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Trzeci album Ewy Farny "EWAkuacja" ukaże się 5. listopada. Na krążku znajdzie się 14 utworów.


Obok 12 podstawowych piosenek album będzie zawierał dwa bonusowe kawałki: piosenkę z filmu "Camp Rock 2" - "Nie zmieniajmy nic" oraz kompozycję Fryderyka Chopina zaśpiewaną przez Ewę w specjalnym projekcie gry.

Dzięki dwóm poprzednim albumom 17-letnia Ewa zdobyła status gwiazdy młodego pokolenia w naszym kraju. Jej talent został doceniony zarówno przez fanów jak i branżę muzyczną, czego dowodem są zdobyte przez wokalistkę prestiżowe nagrody, m.in. dwie VIVA Comet, Super Jedynka w Opolu, Złote Dzioby, Eska Music Award, a także nagroda internautów na festiwalu TOPtrendy oraz nominacje do Fryderyków.

Lista piosenek na "EWAkuacji":
1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic (Camp Rock 2: Wielki Finał)
14. Projekt CHOPINII. ročník Benefičního koncertu Linky bezpečí v čele s Ewou Farnou

23. října 2010 v 15:48 | Monis |  News

Perfect-Ewa.blog.cz
Chci být neviditelná, ať už to skončí, chci odsud pryč. Takové pocity mají občas všichni. Každý má někdy svůj "den blbec" a nezáleží na tom, jestli je naše špatné rozpoložení odůvodněné nebo ne. Prostě to jednou za čas přijde, nic se nedaří, co se může pokazit, se zaručeně pokazí a naše nálada je někde hluboko pod bodem mrazu.

Naštěstí se my dospělí umíme s těmito pocity vypořádat. Ať už tím, že si vyjedeme na výlet se svým přítelem, vyrazíme s nejlepší kamarádkou do baru, nebo se doma zachumláme do deky a u hezkého filmu se potají vypláčeme. Jenže děti, ty si s tím často rady nevědí. Jak má malé dítě pochopit, proč se mu jeho starší spolužáci posmívají a ubližují mu? Jak se má srovnat s tím, že se jeho rodiče neustále hádají? Naštěstí je tady Linka bezpečí. Ano, ta Linka bezpečí, kterou známe všichni, protože funguje už 16 let, ale jen málokdo ví, že je nucena shánět rok co rok peníze na to, aby mohla dalších 12 měsíců opět pomáhat těm, kdo ji potřebují. Spolu s jejími partnery, kteří ji soustavně a neúnavně podporují, má nyní možnost přispět každý z nás. Nemusíte nikam chodit, nic zařizovat, jen si doma 28. října večer zapněte první program České televize nebo Český rozhlas 2 - Praha.

Pobavte se u zajímavých hudebních vystoupení II. ročníku Benefičního koncertu Linky bezpečí v čele s  Ewou Farnou a jejími zajímavými hosty a pošlete dárcovskou SMS. Víc dělat nemusíte. Vaše zpráva umožní další fungování této pomocné ruky, která je nabízena všem dětem v těžké životní situaci. Přispějte a pomozte. Člověk nikdy neví, co když jednou bude potřebovat podpořit i vaše dítě? Potom je tato pomoc k nezaplacení.

Nárůst sebevražedných a sebedestruktivních tendencí na Lince bezpečí

Ewa Farna, sedmnáctiletá nadějná zpěvačka, podporuje Linku bezpečí. Linka je v provozu už 16 let a za tu dobu na ní zavolalo přes 8 miliónů nešťastných dětí. Sama Ewa k tomu říká, že i ona si někdy není jistá, ale je důležité mít se komu svěřit, s kým se poradit. A kvůli těmto chvílím je tady Linka bezpečí. Nejčastějšími volajícími jsou teenageři, především dívky, ve věku 14 let. Alarmující je až dvojnásobný nárůst problémů s šikanou, týráním, zneužíváním a sebepoškozujícími a sebevražednými tendencemi.

K zachování této pomoci i v příštím roce potřebuje Linka získat finanční prostředky. Proto pořádá II. ročník Benefičního koncertu, při kterém mohou diváci zasílat dárcovské SMS. Na koncertě vystoupí spolu s Ewou také Pavel Šporcl, skupina Čechomor, beatboxer Nasty, Miro Žbirka a další. Za pomyslný moderátorský pult se postaví Saša Rašilov. Minulý ročník sledovalo přes 500 tisíc diváků a vynesl 3,65 miliónů korun. Podaří se Ewě překonat tato čísla?

Přímý přenos vysílá 28. října od 21 hodin první program České televize a Český rozhlas 2 - Praha.

DMS LINKABEZPECI na číslo 87777
(cena jedné DMS je 30 Kč)

Ekologiczna Ewa Farna

22. října 2010 v 18:47 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Niedawno Ewa Farna apelowała przeciwko przemocy szkolnej. Jak się okazuje, młodej gwiazdce wiele spraw leży na sercu. Tym razem Ewa wzięła udział w kampanii na rzecz oszczędzania energii. Została polską twarzą kampanii Disney Friend for change, której celem jest uświadomienie młodym ludziom, jak ważne jest w dzisiejszych czasach dbanie o środowisko.


Farna: Ocalmy lasy.

22. října 2010 v 18:43 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Ewa Farna jest twarzą kampanii "Disney Friend for change". Piosenkarka w wideo zachęca wszystkich do przyłączenia się do akcji oszczędzania energii.

Ty możesz ocalić drzewo. Wszyscy razem możemy ocalić las.

Sprawdźcie, jak możemy być bardziej ekologiczni.Ewa Farna - EWAkuacja

22. října 2010 v 18:21 | Monis |  CD / DVD
Perfect-Ewa.blog.cz
1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic
14. Projekt CHOPIN


Ewa Farna: Preniknúť medzi Bílú či Vondráčkovú je veľká drina

22. října 2010 v 15:20 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Mladá česká speváčka Ewa Farna pred pár dňami zvíťazila v rámci cien slovenskej hudobnej televízie musiq1. Ceny doposiaľ zbierala v troch krajinách - ktoré sú pre ňu najvýznamnejšie?
"Najviac ocenení som dostala asi v Poľsku. V Česku funguje základňa ľudí ako je pani Vondráčková, pani Bílá a je veľmi ťažké dostať sa medzi nich, byť slávicou a podobne - takže každá cena v Česku je pre mňa veľký úspech," vysvetlila Farna. Záhadou pre ňu zostáva, ako sa jej vlastne podarilo už druhý rok po sebe obhájiť prvenstvo v ženskej speváckej kategórii - tento rok porazila napríklad aj Janu Kirschner.
"Hráme na Slovensku málo, možno až na pár festivalových koncertov v lete. Tiež neposkytujem často rozhovory, promo na Slovensku nie je silné. Napriek tomu mu tu mám fanúšikovskú základňu. Predpokladám, že to je práve jej zásluha, že som znovu uspela," uviedla Farna, ktorá v budúcnosti plánuje na východ od rieky Moravy hrávať častejšie.
"Na Slovensku máme v pláne druhú časť turné, ktoré sme odohrali v Česku. Nepôjde o také veľké priestory. Treba ísť na to opatrnejšie," doplnila osemnásťročná speváčka.

Super Spy 42/2010

22. října 2010 v 12:10 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Gavriely z VIP zpráv - S milencem Farné už bydlí!

22. října 2010 v 12:05 | Monis |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Přestože se všichni zúčastnění snaží kolem svých vztahů tvořit mlhu, získává milenecký trojúhelník moderátorky VIP zpráv televize Prima Martiny Gavriely (32), kytaristy Marcuse Trana (25) a mladičké zpěvačky Ewy Farné (17) jasné obrysy! Ačkoliv Marcusova oficiální přítelkyně Ewa si jeho nevěru nepřipouští, zkušená Gavriely si milence nastěhovala domů!
Nikdo se ke kauze nechce vyjadřovat a oficiální management Ewy Farné tvrdí, že přestože Marcus a Ewa procházejí složitějším obdobím, i nadále tvoří pár. Sedmnáctiletá zpěvačka sice sbírá ceny popularity jako na běžícím pásu, ale co se životních zkušeností týče, stále se nechá opít rohlíkem. Žije na Ostravsku, příteli Marcusovi nechává volnost a jeho »kamarádství« se sexy Martinou Gavriely si nechává vysvětlit tím, že jí hlídá děti...
Perfect-Ewa.blog.cz
Z fotografií deníku Aha! však vyplývá, že Marcus u Gavriely tráví mnohem více času, než by potřebovala chůva dětí! V domku v  Chýni nedaleko Prahy totiž přespává a bydlí! "Protože nemá auto, Gavriely ho vozí na metro svým. Ona jinak většinou ráno odchází, a doma zůstávají její dcery, Marcus i její máma. A odpoledne nebo večer se moderátorka vrací s nákupy. Připomíná to spokojený rodinný život," popisují fotoreportéři deníku Aha! s tím, že na noc Marcus rozhodně neodchází.
Hlídané děti si navíc Marcuse ani babičky moc nevšímají a spokojeně řádí celé dny venku. Marcus tedy bude buď špatná chůva, nebo dobrý milenec. Své by o tom mohla vyprávět i zpěvačka Olga Lounová, kterou podobným způsobem Tran podváděl kdysi právě s Farnou...

Ewa - Musiq1 Awards 2010

22. října 2010 v 12:01 | Monis |  Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com