Ewa Farna : Jak se líčím

3. srpna 2010 v 11:41 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Podle nálady a toho, co mě ten den čeká. Často se stává, že jedu přímo ze školy na koncerty, tak se líčím po cestě v autě. Většinou se na menší koncerty líčím sama a používám silnější líčení. K líčení jako takovému jsme se dostala právě díky zpívání. Na různých televizních přenosech mne pořád líčili, každý vizážista měl trochu jinou techniku. Vizážista mi teď už pomáhá jen na větších turné. Lecos jsem od nich ale už stačilo okoukat, furt se ale učím :)
Když zpívám, je to něco úplně jiného. Tam ze mě musí všechno ven a líčení mi v tom pomáhá. Na některé písničky se nebojím líčení úplně "přepálit". Když to k nim sedne, je to fajn. Jindy zase není bláznivé malování na místě, ale stejně musí být make-up na jeviště vždycky o dost výraznější než normální. I ti vzadu by měli vidět, že máte oči a pusu :)
Do školy nebo na denní nošení mi stačí řasenka a tónovaný lesk na rty. Bez toho se neobejdu,
pořád je nosím s sebou v kabelce. Když jdeme s kamarády sportovat, tak se třeba nelíčím vůbec. Když jdu někam do společnosti, přihodím nějaký jemný oční stín, který ale dokáže udělat divy !:)
A pak je tu líčení na kluky. To je kapitola sama pro sebe. Znáte to - každá holka se chce líbit všem a někdy někomu o dost víc. Nejsem ve flirtování příliš zkušená, většinou beru kluky spíš jako kamarády. Svému klukovi se samozřejmě líbit chci… V tom případě sázím nejvíce na oči.
Na řasy, co s nima dokážete způsobit průvan. Okolo to většinou nastínuju podle oblečení. Když chci mít magické oko, jsou nejlepší šedavé tóny a oční linky tón v tónu. Se rtěnkou jsem opatrná. Když si vyberu nějakou moc výraznou, vypadám o dost starší. Ale třeba na oslavy Silvestra jde i to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.