Srpen 2010
Ewa - Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 *2

29. srpna 2010 v 14:43 | MonisshQka |  Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa - Bydgoszcz Hit Festiwal 2010

29. srpna 2010 v 14:40 | MonisshQka |  Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dobré ráno z Brna bude pro školáky. Přijde i Ewa Farna

29. srpna 2010 v 14:14 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
BRNO Než děti z Brna poprvé usednou do školních lavic, mohou si ještě užít natáčení s Ewou Farnou, kameramany, maskérkami nebo režisérem. Brněnské studio České televize totiž připraví na první zářijový den pro nejmenší speciální díl Dobrého rána.
"Byli bychom rádi, kdyby se děti zúčastnily živého natáčení pořadu Dobré ráno před školou. Bude se odehrávat na Jakubském náměstí, před sídlem České televize," vysvětlil dramaturg pořadu Jan Mitáček. Podle něj tak budou moci všichni návštěvníci nahlédnout do televizního zákulisí.
Tvůrci na náměstí chystají zábavný a soutěžní program, který odstartuje jednu minutu před šestou hodinou ráno. "Kromě moderátorů Honzy Musila a Moniky Brindzákové uvidí děti i vystoupení Ewy Farné nebo moderátora pořadu Za školu Ondřeje Havlíka a jeho skupiny Mako!Mako," popsal Mitáček.
Právě v soutěžích Za školu nebo Věříš si? získají výherci herní konzole i sladké odměny. "A ten, kdo nás natočí při tvorbě, sestříhá video a vyvěsí ho na server YouTube. com, může vyhrát videokameru," doplnil Mitáček.
Výtvarnice Iva Smutná naučí děti originálně zabalit učebnice a sešity. Jak vyrobit dokonalou, zdravou svačinku, zase poradí výživová specialistka Veronika Březková. Pořad, který skončí o půl deváté, bude režírovat Jan Varvarovský. "Všichni účastníci se sejdou na náměstí až ráno, bez přípravy a zkoušek. Určitě to bude adrenalinová záležitost, ale těším se na ni," vysvětlil režisér Varvarovský.
***
FAKTA Dobré ráno před školou Jakubské náměstí, Brno 5.59-8.25 Vystoupí: Ewa Farna, skupina Mako!Mako Soutěže: Za školu, Věříš si? Moderátoři: Monika Brindzáková a Honza Musil Vstup je zdarma


Moje Grafika 6

28. srpna 2010 v 13:57 | MonisshQka |  Moje Grafika
Sem se nudila tak jsem udělala nový desing kterey mám tedkon nastaveney :D a potom jsem upravila naký fotečky :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comDesing - 02

28. srpna 2010 v 13:40 | MonisshQka
Desing - 02

imagebam.com

S kým : Ewou Farnou
Doba vytvoření :30 minut
Spokojenost : 100% - 100%
Od kdy : 20.8.2010
Do kdy : 28.8.2010
Výrobce : MonisshQka ( autor blogu )

Mix fotek :D

28. srpna 2010 v 11:54 | MonisshQka |  Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa Farna - EWAkuacja

28. srpna 2010 v 11:47 | MonisshQka |  Videa

Štastná 13 - PL

26. srpna 2010 v 21:16 | MonisshQka |  Scenery
Perfect-Ewa.blog.cz

S Ewou Farnou do školy

25. srpna 2010 v 21:15 | MonisshQka |  News

Ewa Farna ráda lenoší, letos ji však čeká adrenalinové léto

25. srpna 2010 v 13:55 | MonisshQka |  News
Zpěvačka Ewa Farna oslaví 12. srpna své teprve 17. narozeniny. První slavnou písničku Měls mě rád nazpívala ve 12 letech. Za pětiletou pěveckou kariéru se stačila stát Objevem roku v Českém slavíkovi, ve stejné soutěži se dvakrát umístila na třetím místě, je zpěvačkou roku v soutěži Anděl 2009. V České republice a Polsku vydala pět desek. Letos se stala tváří kosmetické firmy Oriflame.
Perfect-Ewa.blog.cz
Jak a v kolika letech jste se dostala ke zpívání? Přivedli vás ke zpěvu rodiče?
Zpívám odmalička. Myslím si, že jsem zpívala určitě dříve, než jsem začala mluvit. Ke zpěvu mě samozřejmě přivedli rodiče, kteří jsou hodně aktivní právě v hudbě, ale také ve sportu.
Je pro vás přirozenější zpívat česky nebo polsky?
Zpívání je pro mě přirozenější v polštině, protože jsem Polka. Ale co se týká mluvení, je pro mě zase naopak jednodušší mluvit česky, protože se pohybuji v českém prostředí - česká kapela, český tým, mám i českého kluka, takže s češtinou jsem v kontaktu častěji než s polštinou. 
Kde si vás vyhlédl producent a skladatel Lešek Wronka?
Viděl mě na dětském hudebním festivalu v Havířově. Lešek Wronka seděl v porotě a asi se mu můj zpěv líbil, takže mi nabídl spolupráci.   
Kterou písničku ze svého repertoáru máte nejraději?
Je těžké odpovědět na takovou otázku.  Nenatočila bych písničku, která by se mi nelíbila a kterou bych neměla ráda. Když už bych měla nějakou vybrat, byla by to Obrazová víla. Moc mám ráda také píseň Ty jsi král, která je věnována Michaelu Jacksonovi, jedna písnička byla napsána pro mou babičku, takže ty tři bych vyzdvihla. Je to asi textem, co dodává písničce na důležitosti a na emocích, které pak s hudbou gradují.   
Míváte před koncerty trému, a pokud ano, jak se jí zbavujete. Máte před vystoupením nějaký svůj zavedený rituál?
Docela často se před koncertem modlím. Jsem věřící, křesťanka, takže vždycky tajně zajdu na záchod a poprosím, aby všechno dobře dopadlo. Měli jsme v kapele rituál, že jsme si dali všichni ruce nad sebe, aby se koncert vydařil, bohužel teď se to nějak vytratilo. V poslední době se před každým koncertem rozezpívávám a dávám si na tom dost záležet. Trému jako takovou naštěstí nemám, neměla jsem s ní problémy ani na začátku kariéry. Tréma by mi hodně ztěžovala zpívání. Je mi jedno, když je na koncertu deset, padesát nebo několik tisíc lidí. Trochu mívám trému před publikem, které znám, před kamarády, na rodinných slavnostech.
Dotkla se vás nějak popularita? Zažíváte nepříjemné akce ve svém okolí, setkala jste se třeba se závistí u kamarádů?
Se závistí jsem se nesetkala, snad jen v jednom případě, kdy jsme se s kamarádkou nějak nepohodly. Spolužáci na střední škole, kam chodím, mě naštěstí berou normálně. Popularita se mě tedy snad nedotkla. Těžko se to posuzuje člověku na sobě, věřím, že jsem zůstala normální holkou a čtyři roky zpívání mě nepoznamenaly. Zpívání mě ale přivedlo o krůček blíže k dospělému životu. Účastnila jsem se různých jednání a schůzek, na které bych se jako nezpěvačka nedostala, setkala jsem se se zajímavými lidmi, což bych jinak neměla šanci zažít.  Je to každopádně dobrá životní zkušenost. 
Víte už dnes, že hudba je obor, kterému se budete profesně věnovat celý život? Dokážete si vůbec představit, že byste dělala nějaké jiné povolání?
Umím si představit, že bych dělala jiné povolání. Za dva roky se budu hlásit na vysokou školu a zvolím si nějaký humanitní obor, možná na právo nebo politologii. Ráda se vzdělávám, takže ve studiu na vysoké škole budu každopádně pokračovat. Těžko dnes říct, jestli zůstanu navždy u zpívání. Zatím mě baví a ráda bych v něm pokračovala i po vysoké škole. Prozradím vám, že bych ráda zkusila studovat alespoň dva semestry hudební produkci ve Spojených státech. Třeba i to je směr, kam se budu jednou ubírat. 
Letos jste se stala tváří Oriflame. Jak k této spolupráci došlo a používáte tuto kosmetiku?
Kontakt domluvila má manažerka a musím říct, že jsem za tuto nabídku moc ráda. Přesněji řečeno, jsem z ní nadšená. Oriflame je dobrá značka a budu ji podporovat už proto, že je cenově dostupná a kvalitní, takže si ji mohou pořídit i mí fanoušci. Velmi oceňuji, že se jedná o přírodní kosmetiku. To je věc, která mě asi zaujala nejvíce, v dnešním světě plném chemie je to obzvlášť cenné. Značku Oriflame mám osobně ráda, takže se mi s ní bude dobře spolupracovat. A velmi mě překvapilo, že management Oriflame je hodně přístupný a otevřený, zajímaly jej mé názory, což není zase až tak běžné.
Kam jste jezdila jako dítě na prázdniny?
Rodiče rádi cestují, takže jsme hodně jezdili do zahraničí. Pamatuji si, jak jsme procestovali Německo, zajeli si do Paříže, krásně bylo na Mallorce. Projeli jsme snad celou Evropu, nebyli jsme jen ve Skandinávii. Navštívili jsme i Turecko, kde se misí evropská a asijská kultura.
Dáváte přednost lenošení u moře anebo máte raději poznávací zájezdy, případně adrenalinové atrakce jako třeba raft?
Plánuji, že pojedu s kamarády do Chorvatska a tam se budeme věnovat horolezectví, cyklistice a také chceme zažít jízdu na raftu. Takové prázdniny zažiji vůbec poprvé. Sama ale adrenalinové zážitky nevyhledávám.  Docela ráda totiž lenoším a opaluji se. Zajímám se o historii, takže když někam jedu, navštěvuji muzea a památky, abych se o zemi dozvěděla co nejvíce.
Co vás čeká v létě kromě cesty do Chorvatska?
Vyrazím na dva týdny do Anglie, kde se budu vzdělávat v angličtině a tanci, na což se moc těším. Je to stejně paradox, měla jsme ve škole hodně učení, musela jsem kvůli koncertování dohánět učivo a chtěla jsem si o prázdninách odpočinout. No a vidíte, jedu do Anglie kde se budu zase něco učit. V létě nás také čekají festivaly v Česku i Polsku a ještě bych měla natočit polskou desku. Takže prázdniny mám letos opravdu pestré.

Ewa ve VIP zprávy 24.08.10

25. srpna 2010 v 13:28 | MonisshQka |  Videa
Perfect-Ewa.blog.cz
Ewa cca od 10:43

VIDEO ZDE


Už se těším na fotky a na nový kalendář :)

Ewa Farna - Polskie Radio

24. srpna 2010 v 20:22 | MonisshQka |  Videa


Wywiad z Ewa

23. srpna 2010 v 22:09 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Prezentujemy wywiad z Ewą Farną polsko-czeską piosenkarką która wystąpiła podczas sobotniego memoriału w Raciborzu.

Ewa Farna urodziła się w 1993 roku po czeskiej stronie rzeki Olzy, jej rodzice są polskiego pochodzenia i pomimo, że Ewa jest dwujęzyczna, zdecydowanie lepiej czuje się mówiąc właśnie po polsku, a ściślej - gwarą śląską. Dziewczyna mieszka w małej wiosce koło Trzyńca, hutniczego czeskiego miasteczka i tam chodzi także do szkoły.

Latem 2006 wyszedł pierwszy singel i klip z debiutanckiej czeskiej płyty Ewy, który wspiął się na szczyty list przebojów w czeskich radiach i telewizjach. W listopadzie zaś miał swoją premierę cały album Ewy i w krótkim czasie podbił czołowe miejsca we wszelkich rankingach sprzedaży w Czechach. Ewa zaczyna występować w różnych programach telewizyjnych i radiowych, magazyny młodzieżowe zapraszają ją na sesje zdjęciowe, czym zdobywa sobie - nieco zaskoczona rozmachem i tempem zdobywania popularności - tysiące nowych fanów. Debiutancka płyta sprzedaje się w ogromnym nakładzie ponad 25 tys. nośników i przynosi Ewie wiele prestiżowych nagród.


W 2009 i 2010 roku Ewa zdobyła wiele prestiżowych nagród muzycznych w Polsce, a mianowicie:
-Superjedynkę podczas KFPP w Opolu za album ,,Cicho"
-Nagrodę internautów na festiwalu Sopot Top Trendy 2009
- Polski Hit Lata na Sopot Hit Festival 2009 (Cicho)
- Viva Comet - Wokalistka Roku oraz Przebój Roku (Cicho)
- Złote Dzioby Radia Wawa - Odkrycie Roku
- Eska Music Awards - Hit Roku Polska (Cicho)

26 października 2009 w Czechach ukazał się już trzeci studyjny album "Virtualni". Obecnie Ewa pracuje nad polską wersją płyty, która ukazać się ma najpóźniej na jesień. Promować ją będzie singiel EWAkuacja, do którego niebawem zostanie nagrany teledysk.
Ewa Farna - Most 20.8.2010 *2

23. srpna 2010 v 19:23 | MonisshQka |  Videa
Ahoy....sem furt někdě :D furt někde lítám a
chci si užívat zbytek prázdnin :) tak ted tu moc nebudu :D
a děkuju všem co líbí muj new desing :D
________________________________________________________