Červenec 2010

Hlasujte pro Ewu - 1

31. července 2010 v 22:20 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Tak hlasujte pro Ewu každý den :)


a nebo


všude pro písen
Ewa Farna - Maska tak hlasujte :)

Diplom for me - 1

31. července 2010 v 22:15 | MonisshQka |  Diplomy
Děkuju Misha
jestli čekáš diplomek
tak já je fakticky nedělám promin
jinak díky :)


Moje Grafika 1

31. července 2010 v 15:34 | MonisshQka |  Moje Grafika
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Jan Bendig: Nazpíval hit s Farnou

30. července 2010 v 22:04 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Disney Channel Česká republika oznámil, že popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig nazpívali titulní píseň Stejný cíl mám dál z netrpělivě očekávaného původního filmu Disney Channel Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na televizních obrazovkách Disney Channel v sobotu 31. července v 11:25 hod. jako upoutávka na premiéru filmu, která se uskuteční v září.
Titulní píseň Ewy a Jana bude součástí soundtracku k filmu Camp Rock 2: Velký koncert, který se od 16. srpna objeví na pultech prodejců. Jedinečný videoklip, který bude exkluzivně
uveden televizním kanálem Disney Channel, vypráví barvitý příběh lásky mezi Ewou a Janem na pozadí pohlcující atmosféry filmu. Téma videoklipu je věrným obrazem
filmové verze milostného duetu nazpívaného Mitchie (Demi Lovato) a Shanem (Joe Jonas), který bude součástí speciálních bonusů na DVD
Camp Rock 2: Velký koncert.

Ewa Farna začala spolupracovat s Bendigem: Už spolu mají i klip!

30. července 2010 v 14:55 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Písnička se jmenuje Stejný cíl mám dál.Disney Channel Česká republika oznámil, že popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig nazpívali titulní píseň Stejný cíl mám dál z netrpělivě očekávaného původního filmu Disney Channel Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na televizních obrazovkách Disney Channel v sobotu 31. července v 11:25 hod. jako upoutávka na premiéru filmu, která se uskuteční v září.Titulní píseň Ewy a Jana bude součástí soundtracku k filmu Camp Rock 2: Velký koncert, který se od 16. srpna objeví na pultech prodejců. Jedinečný videoklip, který bude exkluzivně uveden televizním kanálem Disney Channel, vypráví barvitý příběh lásky mezi Ewou a Janem na pozadí pohlcující atmosféry filmu. Téma videoklipu je věrným obrazem filmové verze milostného duetu nazpívaného Mitchie (Demi Lovato) a Shanem (Joe Jonas), který bude součástí speciálních bonusů na DVD Camp Rock 2: Velký koncert.
Popová princezna Ewa Farna se poprvé objevila v několika talentových soutěžích a od té doby se na hudebním nebi stala nepřehlédnutelnou hvězdou. Do její široké kolekce hudebních ocenění patří např. cena akademie populární hudby Anděl 2009 v kategorii zpěvačka roku, 3. místo v kategorii zpěvačky v anketě Český Slavík Mattoni 2009 či ocenění za její desku Blíž ke hvězdám, která se stala nejprodávanějším hudebním DVD roku 2008. Nezanedbatelné jsou také její trofeje z Polska, kde získala cenu Píseň roku v rámci polských hudebních cen Eska Music Awards a dvě ceny v rámci 2010 VIVA Comet Awards za polské album Cicho. Její diskografie čítá šest alb, z nichž dvě obdržela platinovou desku.
Hvězda Jana Bendiga začala stoupat v roce 2008, kdy vyhrál soutěž dětských písní Liverpool Academy Idol. V loňském roce se Janovi podařilo dostat se do finále populární soutěže hudebních talentů Česko Slovenská Superstar, kde mimo jiné zazpíval světoznámý hit Hero od Mariah Carey.

Jan Bendig a Ewa Farna: Co spolu mají?

30. července 2010 v 14:32 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Barvitý příběh lásky mezi Ewou Farnou (17) a Janem Bendigem se zjevil jako blesk z čistého nebe. To, co je spojilo, je hlavně jejich mládí a láska k muzice.Popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig spolu strávily několik hodin v nahrávacím studiu, kde oba zpěváci společně nazpívali romantický duet. Titulní píseň Stejný cíl mám dál z  původního filmu Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na  obrazovkách televizní stanice pro děti  v sobotu 31. července.

Bendig je mladičkým finalistou soutěže Česko Slovenská SuperStar a v minulosti byl spojován hlavně s další soutěžící, zpěvačkou Monikou Bagárovou. V současné době ale trávil čas hlavně s popovou princeznou původem z Polska Ewou Farnou, která je ikonou teenagerů a chráněnkou Lucie Bílé. A jak sám Honza řekl: "Já i Ewa jsme si atmosféru při nahrávání této písně a videoklipu opravdu užívali. Film je kombinací zpěvu a tance a pro všechny děti bez rozdílu věku bude určitě velkou inspirací."

Budoucnost tedy ukáže, zda mezi mladičkými zpěváky při nahrávání romantického hitu nevzniklo náhodou i hlubší pouto. Oba jsou totiž podle našich zpráv single a hvězdný pár by v českém showbyznysu nebyl ničím neobvyklým.

Ewa Farna a Kuba Molęda w duecie

30. července 2010 v 11:30 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Ewa Farna i Kuba Molęda nagrali wspólnie polską wersję piosenki "Nie zmieniajmy nic" do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". Premiera utworu odbędzie się w sobotę, 1 sierpnia na antenie Disney Channel.Piosenka "Nie zmieniajmy nic" w wykonaniu duetu Farna - Molęda znajdzie się na płycie z muzyką do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". Album dostępny będzie w sprzedaży od 6 września. Znajdą się na nim wszystkie piosenki z filmu.
Teledysk, który powstał do piosenki przybliża fragmenty filmu i opowiada historię miłosną w której występują oczywiście jej wykonawcy. Motyw polskiej wersji klipu odzwierciedla fabułę zawartą w wersji filmowej, śpiewanej przez zakochanych w sobie Mitchie (Demi Lovato) i Shane'a (Joe Jonas). Wersja ta znajdzie się jako bonus na DVD z filmem "Camp Rock 2: Wielki Finał".
"Nie zmieniajmy nic" to nie pierwszy wspólny duet Ewy Farnej i Kuby Molędy. Wcześniej nagrali razem piosenkę "Oto ja", która trafiła na płytę "Camp Rock". Album zaledwie po jedenastu dniach od premiery otrzymał w Polsce status Złotej Płyty, a obecnie ma już platynę.

Ewa - Mateřídouška (cz) 8/10

29. července 2010 v 19:41 | MonisshQka |  Scenery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa - Popcorn PL 2/10

29. července 2010 v 19:36 | MonisshQka |  Scenery
Ewa je opět v Popcornu ( pl ) a je tam i nakej podobnej plakát :)
Perfect-Ewa.blog.cz

Ewa Farna i Kuba Molęda nagrali wspólnie kolejną piosenkę

29. července 2010 v 18:39 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Wouldn't Change A Thing to tytuł utworu
, który Farna i Molęda nagrali w polskiej wersji - Nie zmieniajmy nic. Premiera teledysku piosenki odbędzie się
1. sierpnia o godz. 10.25 na kanale Disney Channel.

Nie zmieniajmy nic pojawi się także na polskiej wersji płyty z muzyką do filmu Camp Rock 2: Wielki Finał. Premiera albumu zapowiadana jest na 6.września. Znajdą się na nim wszystkie piosenki z filmu.

Piosenka do filmu "Camp Rock
2" to kolejne wspólne nagranie Ewy i Kuby, którzy nagrali dwa lata temu utwór "Oto ja" (ang. "This Is Me") do filmu "Camp Rock". Płyta ze ścieżką dźwiękową po zaledwie jedenastu dniach od premiery otrzymała w Polsce status złotej płyty, a obecnie ma status płyty platynowej.

Historia zawarta w klipie przybliża fragmenty filmu i opowiada historię miłosną, w której występują Ewa i Kuba. W oryginalnej wersji filmowej piosenkę śpiewają zakochani w sobie Mitchie (Demi Lovato) i Shane (Joe Jonas). Teledysk znajdzie się jako bonus na DVD z filmem "Camp Rock 2: Wielki Finał". Zanim jednak ukaże się DVD, cały film będzie można obejrzeć na kanale Disney Channel. Polska premiera planowana jest na wrzesień tego roku.

Super jest ponownie współpracować z Disney Channel. Wraz z Ewą świetnie się bawiliśmy nagrywając piosenkę do filmu "Camp Rock", dlatego bez zastanowienia zgodziliśmy się wziąć udział w kolejnej części - mówi Kuba Molęda. - Film ten jest pełen muzyki i tańca
i może inspirować dzieci w każdym wieku! - zapewnia wokalista.

Natáčení videoklipu Nie zmieniajmy nic

29. července 2010 v 18:01 | MonisshQka |  Gallery
Ewa a Kuba Moleda opět spolu natočily další singl k filmu Camp Rock 2
před tim k filmu Camp Rock singl Oto ja a tedkon singl Nie zmieniajmy nic .
Doufám že se jim povede jako tamten :)

imagebam.comimagebam.com

Na tý druhý fotce se mi moc líbí :)

Ewa Farna i Kuba Molęda jak Demi Lovato i Joe Jonas!

29. července 2010 v 17:56 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Kanał Disney Channel poinformował o polskiej wersji piosenki "Wouldn't Change A Thing" w wykonaniu polskich gwiazd muzyki pop - Ewy Farnej i Kuby Molędy. Piosenka pochodzi z długo oczekiwanego filmu Disney Channel "Camp Rock 2: Wielki Finał".

Teledysk do piosenki będzie miał swoją premierę na Disney Channel w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 10:25.

Piosenka "Nie zmieniajmy nic" w wykonaniu Ewy i Kuby znajdzie się na płycie z muzyką do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". Album dostępny będzie w sprzedaży od 6 września. Znajdą się na nim wszystkie piosenki z filmu. Ewa i Kuba nagrali już razem piosenkę "Oto ja" (ang. "This Is Me") do albumu "Camp Rock", który po zaledwie jedenastu dniach od premiery osiągnął w Polsce status złotej płyty, a obecnie ma status płyty platynowej.

Premiera teledysku, który został nakręcony w Warszawie, będzie miała miejsce wyłącznie na Disney Channel. Historia zawarta w klipie przybliża fragmenty filmu i opowiada historię miłosną, w której występują Ewa i Kuba. Motyw lokalnego teledysku odzwierciedla fabułę zawartą w wersji filmowej, śpiewanej przez zakochanych w sobie Mitchie (Demi Lovato) i Shane'a (Joe Jonas). Wersja ta znajdzie się jako bonus na DVD z filmem "Camp Rock 2: Wielki Finał".

Jak mówi Maciej Bral, wiceprezes i dyrektor generalny Disney Channel na Europę Środkowo-Wschodnią:

Dzięki lokalnym gwiazdom możemy dotrzeć do polskich dzieci, które mają szansę bliżej poznać nasze
Perfect-Ewa.blog.cz

światowe propozycje. Muzyka jest integralną częścią filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał", dlatego mamy nadzieję, że dzieci oraz ich rodziny w całej Polsce ucieszy możliwość posłuchania piosenek z filmu wraz ze specjalnym przebojem śpiewanym przez Ewę i Kubę.

Zaś sam Kuba dodaje:

Super jest ponownie współpracować z Disney Channel. Wraz z Ewą świetnie się bawiliśmy, nagrywając piosenkę do filmu "Camp Rock", dlatego bez zastanowienia zgodziliśmy się wziąć udział w kolejnej części. Film ten jest pełen muzyki i tańca i może inspirować dzieci w każdym wieku!

Film "Camp Rock" miał swoją premierę w Polsce we wrześniu 2008 roku. W premierowy weekend film obejrzało po raz pierwszy 665, 000 widzów. Premiera drugiej części filmu - "Camp Rock 2: Wielki Finał" - też nastąpi we wrześniu, oczywiście bieżącego roku.

Na Disney Channel można już zobaczyć teledyski pochodzące z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał", w tym klip "Wouldn't Change A Thing" w wykonaniu Demi Lovato i Joe'ego Jonasa.

Ewa Farna - polska piosenka do "Camp Rock"

29. července 2010 v 16:15 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Ewa razem z Kubą Molędą zaśpiewa finałową piosenkę "Nie zmieniajmy nic".
Oryginalną wersję piosenki wykonują Demi Lovato i Joe Jonas. Po polsku zaśpiewają ją Ewa Farna i Kuba Molęda.

Efekty poznamy już 1 sierpnia, wtedy na Disney Channel o 10:25 będzie miał premierę teledysk. Wszystkie piosenki znajdą się na płycie z muzyką do filmu "Camp Rock: Wielki finał".

- Z Ewą świetnie się bawiliśmy nagrywając piosenkę do filmu "Camp Rock", dlatego bez zastanowienia zgodziliśmy się wziąć udział w kolejnej części. Film ten jest pełen muzyki i tańca i może inspirować ludzi w każdym wieku! - zachwyca się Kuba.

Premiera klipu już 1 sierpnia!

Ewa Farna i Kuba Molęda w duecie

29. července 2010 v 16:14 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz

Połączyli swoje siły i nagrali piosenkę do Camp Rock 2: Wielki Finał

Kanał Disney Channel poinformował o polskiej wersji piosenki "Wouldn't Change A Thing" w wykonaniu  Ewy Farny i Kuby Molędy. Piosenka ta pochodzi z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał", a w oryginalnej wersji usłyszymy, oczywiście, Demi Lovato i Joe Jonasa. Teledysk do piosenki będzie miał swoją premierę na Disney Channel w niedzielę 1 sierpnia, o godz. 10:25.
Piosenka "Nie zmieniajmy nic" pojawi się na płycie z muzyką z filmu.

Farna i Molęda znowu razem!

29. července 2010 v 16:13 | MonisshQka |  News
Perfect-Ewa.blog.cz
Ewa Farna i Kuba Molęda nagrali wspólnie kolejną piosenkę - tym razem z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał".

"Wouldn't Change A Thing" to tytuł utworu, który Farna i Molęda nagrali w polskiej wersji - "Nie zmieniajmy nic". Premiera teledysku piosenki odbędzie się 1. sierpnia o godz. 10.25 na kanale Disney Channel.

"Nie zmieniajmy nic" pojawi się także na polskiej wersji płyty z muzyką do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". Premiera albumu zapowiadana jest na 6. września. Znajdą się na nim wszystkie piosenki z filmu.

Piosenka do filmu "Camp Rok 2" to kolejne wspólne nagranie Ewy i Kuby, którzy nagrali dwa lata temu utwór "Oto ja" (ang. "This Is Me") do filmu "Camp Rock". Płyta ze ścieżką dźwiękową po zaledwie jedenastu dniach od premiery otrzymała w Polsce status złotej płyty, a obecnie ma status płyty platynowej.

Photoshoot - Very Me

29. července 2010 v 15:27 | MonisshQka |  Gallery

imagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com   imagebam.com
imagebam.com

Backstage - Very Me

29. července 2010 v 15:21 | MonisshQka |  Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fashion Police - 1

29. července 2010 v 14:32 | MonisshQka |  Modní Policie
Perfect-Ewa.blog.cz

Ewa se na natáčení singu Boží mlejny melou ve Simlish bezvadně oblékla do velmi pohodlného. Ewa si vzala černou kostkovanou košily a pod to bílé tílko a jak je vidět tak si k tomu určitě vzala modré džíny a černé conversky. Ewě to tady sluší a proto dávám 100% - 100%